
Компанія MERX запрошує всіх бажаючих відвідати наш стенд на Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу, який відбудеться 5-7 листопада 2014 року в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна 2-Б). Детальніше про форум
Спільно з компанією Rational ми проведемо 3-х денний майстер-клас, на якому Ви зможете не тільки побачити обладнання в роботі, а й спробувати страви, приготовані на ньому. На нашому стенді Ви також побачите торгове обладнання інших відомих брендів, а саме:
- пароконвектомати Rational, Unox;
- печі для піци Hostek і Cuppone;
- винні шафи, мінібари Tefcold;
- кавомашини Nuova Simonelli;
Крім цього на стенді будуть представлені МЕБЛІ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА MERX: дивани для КаБаРе і елемент лінії самообслуговування, розроблений за індивідуальним замовленням для супермаркету.
Нагадаємо, що компанія MERX також виготовляє меблі для готельних номерів, торгових залів, рецепції і барні стійки.
У Вас буде чудова нагода поспілкуватися з менеджерами компанії, отримати детальну інформацію про обладнання та дізнатися про вигідні умови співпраці. Не пропустіть! Будемо раді бачити Вас на нашому стенді!

