Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Стільниці

Кухонні меблі Merx комплектується стільницями власного виробництва, при виготовленні яких застосовуються новітні технології, використовується натуральне, екологічно чиста сировина. Кожна стільниця відрізняється унікальним дизайном, колірним рішенням і розміром, залежно від уподобань споживача і його побажань. Ми відповідально підходимо до виконання всіх деталей, розробляємо нові дизайни, тому кухонні меблі Меркс славиться своєю ексклюзивністю і надійністю.

Серед використовуваних матеріалів присутні кварц, акрил і постформінг, кожен компонент має свої властивості, переваги та ціни. Завдяки сучасному обладнанню, фабрика Меркс може відтворити на стільницях оригінальний візерунок, особливий декор і фактуру, що відрізняє нас від інших виробників. Кожна стільниця нашого виготовлення відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і міжнародним стандартам якості.

Стільниці із кварцу

 

 

Кварцові стільниці давно завоювали популярність як у дизайнерів, так і користувачів, вони відрізняються стійкістю до будь-яких механічних пошкоджень і не втрачають властивості протягом багатьох років. Штучний камінь не позбавлений всіх властивостей натурального, а в поєднанні з різними компонентами дозволяє створювати однотонні або різнокольорові візерунки. При цьому через кілька років користування такою малюнок не вигорить, залишиться насиченим, тому, якщо власник забажає доповнити інтер'єр схожою стільницею, різниці помітно не буде.

Камінь кварц має однорідну структуру по всій глибині, при виробництві крихта змішується з іншими складовими і колерами, число варіацій не обмежена, це можуть бути перламутр або мармур, граніт, скло або латунь. Меркс в повній мірі використовує таку можливість, розробляючи нові унікальні дизайнерські рішення. Залежно від додаються компонентів, агломерат може володіти різною текстурою, нот в будь-якому випадку має високу стійкість до вологи, перепадів температури. Стільниці з кварцу - справжня знахідка для надійної і довговічною кухні, Меркс реалізує моделі до своїх кухонним гарнітурам.

Кварцові стільниці Quartzforms

     

     

    

 

 

Кварцові стільниці Technistone