Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Стінки для вітальні Follow us on

Класична обстановка вітальні включає в себе два види меблів: м'які та корпусні. Варіанти комплектації м'якого гарнітура можуть включати в себе різні елементи: диван, крісла і т.д. Корпусними називають такий різновид меблів, які володіють жорсткою конструкцією, її розміри вивірені по вертикалі і горизонталі, а всі площини рівні. У якості матеріалу для виготовлення корпусних меблевих елементів використовуються: деревина, шпон, іноді пластик, метал, скло.

Стінки для вітальні

Класикою корпусних меблів для організації простору вітальні вважаються меблеві стінки у вітальню. Залежно від моделі, вони включають у себе різні модулі: шафи, пенали, серванти, антресолі, відкриті стелажі, тумби, комоди.

Стінки в зал з'явилися відносно недавно – у середині ХХ століття, і за короткий час завоювали загальну популярність. І незважаючи на те, що деякі інтер'єрні стилі напрямки не вітають цей елемент меблів, стінки користуються великим успіхом і сьогодні.

Сучасна інтерпретація стінки для вітальні

Не варто відмовлятися від стінки для вітальні через те, що вона громіздка і займає значну частину приміщення. Так було колись, але не зараз. Габаритні багатосекційні стінки користувалися популярністю в Радянському Союзі. І це була класика. Інтер'єри сучасних квартир і будинків зовсім інші – у них багато вільного простору. Саме тому меблеві магазини пропонують меблі від виробника, представлені у великому модельному ряді, і розраховані на кімнати будь-якої площі та конфігурації.

Типи стінок для вітальні

За конструкцією меблеві стінки для залу умовно ділять на такі категорії:

  • міні-стінки;
  • вітальні;
  • модульні системи.

Відмітна риса міні-стінок – компактні розміри. Вони займають мінімум місця, включають у себе невелику кількість елементів. Це може бути стелаж, підставка під телевізор, тумба. Зразки цього виду дуже добре вписуються в інтер'єр, витриманий у стилі модерн або хай-тек.

Вітальні вже більш габаритні. Фактично, це і є класичні стінки для вітальні, які користувалися загальною любов'ю в кінці минулого століття. Їх конструкція передбачає сукупність безлічі елементів: кілька шаф, антресолі, сервант, тумби, ніша під телевізор.

Модульні стінки – рішення, яке дає можливість самостійно скомбінувати бажані елементи в єдиний ансамбль. Це найпопулярніші на сьогоднішній день стінки в зал. Купити можна будь-які складові: книжкову шафу або шафу для білизни, полиці, стелажі, пенал, тумби, нішу під телевізор і т. д. На відміну від вітальних стінок, модульні не обов'язково розташовувати в один ряд. Елементи можна розмістити як завгодно, а якщо набридне – змінити обстановку. Додаткові модулі в будь-який час можна докупити.

Критерії вибору

Переглядаючи каталог меблів від виробника, розбігаються очі. Як серед цього розмаїття зупинити вибір на одному-єдиному гарнітурі? У даному питанні особисті переваги звичайно важливі, але в першу чергу потрібно відштовхуватися від конкретної кімнати, для якої купуються меблі. Розмір, інтер'єрний стиль, колірна гамма присутніх у приміщенні елементів (відтінок стін, підлоги, текстилю і т. д.)

Якщо вітальня невелика, то меблі для вітальні (стінки, м'яка частина) краще вибирати модульні. Це дозволить створити затишну обстановку, організувати простір для відпочинку та прийому гостей, але й разом із тим не створити враження захаращеності. Бажано зупинити вибір на гарнітурі, оформленому в світлій колірній гамі. Такий прийом дасть можливість візуально збільшити та розширити простір.

Якщо потрібні меблі для просторої вітальні в особняку, то в цьому випадку солідніше виглядатиме темна стінка. Вона може бути як єдиної конструкції, так і модульної, що складається з набору елементів.

Стінки під телевізор – розумне рішення, здатне гармонійно поєднати в одному ансамблі нішу для відеоапаратури та інші меблеві елементи, що виконують функцію зберігання книг, сувенірів, колекції дисків...

Що впливає на вартість стінки?

Ціни на меблі можуть бути дуже різними. Адже на вартість впливає багато чинників: якість матеріалу, функціональність фурнітури та механізмів, стиль виконання.

Магазин меблів Merx – справжній клондайк цікавих ідей для організації простору вітальні. На сайті компанії виробника представлений широкий модельний ряд стінок для просторих і компактних кімнат, оформлених в актуальних сучасних стилях.

Продаж меблів здійснюється у всіх великих містах України (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Луцьк, Одеса, Львів, Івано-Франківськ). Ціна продукції виправдана високою якістю екологічно чистих матеріалів і виконання.

У цій категорії немає товарів.