Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

XV форум MERX: приємно згадати, є що розповісти

З 19 по 26 жовтня 2019 року в місті Белек, Туреччина, відбувся XV International Anniversary Forum of Loyalty and Experience. У форматі конференції гості заходу – дилери з України та країн, у яких знаходяться салони MERX, а також партнери компанії, обговорили актуальні питання та модні тренди, поділилися накопиченим багажем знань і надихнулися новими ідеями. Передумов для цього знайшлося більш ніж предостатньо: програма Форуму була насиченою та різноманітною.

Lean, як система безперервного поліпшення роботи компанії

Так, наприклад, генеральний директор компанії MERX Олександр Бойко акцентував увагу учасників конференції на вкрай популярній у світі філософії менеджменту та управління якістю Lean. Виступаючи, він відзначив, що на сьогодні ця система відмінно показала себе в Україні. Компанія MERX також працює за її принципами і досить результативно. Система допомагає мінімізувати витрати, ефективно перерозподіляти ресурси. Крім цього принципи системи Lean дозволяють поліпшити обслуговування клієнтів, що, у свою чергу, сприяє зростанню продажів.

Ще один аспект, який позитивно позначиться на роботі компанії, її іміджі та корпоративній культурі – це дотримання принципів «зеленого офісу». Інакше кажучи, раціональне використання компанією своїх ресурсів і зведення до мінімуму негативного впливу процесів її діяльності на навколишнє середовище. Сортування та утилізація відходів, вторинна переробка, використання безпечної лакофарбової продукції, – ось лише невеликий перелік «зелених» стандартів, які наслідує компанія MERX. Як зауважив спікер, екологічний підхід до роботи компанії – важливий і корисний тренд сьогодення, який з кожним днем ​​підтримує все більше людей у ​​всьому світі.

Сучасний офіс – це гнучкий офіс

Зміни в специфіці робочих процесів прямо пропорційно впливають і на ринок корпоративних інтер'єрів. Офісні простори набувають все більшої індивідуальністі, стають ергономічними та комфортними. Вони в усьому відповідають потребам його власників та часу. Презентуючи на Форумі новинки напряму офісних меблів Олексій Ситар відзначив, що позиції лідера сьогодні зайняли багатокомпонентні меблі типу трансформер. І з урахуванням популярності коворкінгів попит на них буде тільки зростати. Такі меблі чудово підходитять для створення будь-якої кількості робочих місць, з ними раціонально використовуються вільні метри та легко обігруються простори різного планування.

Новий сервіс для клієнтів

Однак побачити меблі в салоні – це одне, а от уявити, наскільки гармонійно вони увіллються в інтер'єр будинку, офісу або салону – зовсім інше. З метою розвіяти сумніви та зробити процес покупки легким та приємним, компанія запропонувала своїм клієнтам новий сервіс – MERX DESIGN STUDIO. Завдяки роботі професійних дизайнерів студії, покупці зможуть побачити фотореалістичні зображення та панорами 3600 свого інтер'єру з будь-яким обраним сучасним гарнітуром. Як розповіла Олена Листопад, MERX DESIGN STUDIO є сучасним підхідом до продажу меблів. Він дозволяє клієнту побачити повну картину ще до покупки і таким чином допомагає визначитися з вибором.

Нові моделі, нові ідеї... Під час презентації розглянули все, включаючи цікаві дизайнерські рішення та модні колірні комбінації. Багатогранна теракота, глибокий мокко, багатий на відтінки білий, шляхетний антрацит... Компанія стежить за актуальними тенденціями тому кожна колекція завжди в трендовій колористиці. Посил виступу – експериментувати з кольором, формою, фактурою та створювати разом інтер'єрні шедеври.

Усе починається з кухні

«Кухні MERX диктують тренди та виступають відправною точкою в дизайні інтер'єру всього житлового простору, – зазначив під час свого виступу Іван Філіпович, – і ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам кухонні меблі на будь-який смак». «Клієнт сьогоднішнього дня дуже вимогливий, – додає спікер, – він знає, що хоче, і цінує свій час. Ми використовуємо індивідуальний підхід і підбираємо відповідний варіант у кожному конкретному випадку».

Як було зазначено під час презентації, кількість салонів кухонних меблів MERX неухильно зростає, і не тільки в Україні, а тому шанси знайти ту саму кухню-мрію в потенційних покупців дуже високі. Гарна новина: найближчим часом модельний ряд кухонь поповниться ще кількома гарнітурами. Компанія продовжує розширювати лінійку бюджетних кухонь і зовсім скоро покупцям буде представлений цілих ряд стильних і функціональних новинок. «У нас багато амбіцій, але ми старанно працюємо над їх реалізацією», – відзначають в MERX.

Чудовим доповненням програми конференції стали доповіді партнерів заходу – компаній Blum, Емір, REHAU, FUNDERMAX, Skin, QUARTZFORMS. Їх розгорнуті презентації про асортимент, моделі-флагмани, останні новинки, обговорення фахових трендів та розбір реальних кейсів зробили офіційну частину ще більш цікавою та інформативною. Дякуємо спікерам і сподіваємося, що попереду в нас ще багато спільних проектів.

 

P. S. XV Міжнародний форум MERX вийшов інформаційно насиченим, яскравим, багатим на спілкування та нові знайомства. Спасибі всім, хто зробив його саме таким. До нових зустрічей на наступному форумі.

Розміщено Merx