Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Кухня Naomi Skin: дизайн у тандемі з інноваціями

Ділимось проєктом від студії Portal Interior Design: кухні приватного будинку в передмісті Києва. Замовники — молоді люди, які обожнюють приймати в себе гостей. До того ж господиня дому справжня прихильниця кулінарних експериментів.

Враховуючи стиль життя та любов до готування, вимоги до проєкту кухні були висунуті наступні:

  • використання екологічних матеріалів;
  • сучасний дизайн: без зайвих деталей, повне відчуття легкості та свободи;
  • функціональний та комфортний простір.

Модель кухні, яка підійшла за всіма критеріями — Naomi Skin.

Її особливості:

Матеріал фасадів — GLAKS. Це склоподібний акрил товщиною 2-3 мм, залежно від матової чи глянцевої поверхні.

Матеріал був обраний через те, що він твердіше звичайного акрилового покриття або фарби, але, на відміну від скла, не крихкий і легкий.

У колекції є матові та глянцеві варіанти, але для цієї кухні обрали матовий. Він значно простіший у догляді та дуже приємний тактильно.

Остаточно замовницю підкорило поєднання кольорів та той факт, що GLAKS використовують в мед. галузі завдяки екологічності та його гігієнічних властивостей!

Ще важлива деталь — ультралегкий металевий профіль рамки. Це ексклюзив компанії MERX! Зворотній бік фасаду закритий алюмінієвим листом. Виходить надійно та комфортно одночасно.

Щодо стільниці. Вона скляна. Це триплекс із загартованого скла, та попри товщину 10 мм з травленням стільниця дуже міцна. До того ж скло полегшує весь образ кухні та створює відчуття невагомості. Усе як замовляли :)

Результат — інтер’єр кухні з філософією «Ікігай». Тобто робіть те, що подобається, і те, що вам вдається ;)  

 

Розміщено Merx