Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів
Соціальна відповідальність Соціальна відповідальність Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність для MERX – це успішна робота в гармонії із суспільством і навколишнім середовищем. Так, політика компанії ґрунтується на 4-х принципах:

Ми піклуємося про репутацію

Наша репутація залежить тільки від нашої роботи, тому ми дотримуємося моральних принципів і ведемо бізнес, який заснований на повазі й турботі, а це, безперечно, важливі складові успіху компанії.

Ми несемо відповідальність за якість 

Ми контролюємо якість матеріалів, з якими працюємо. Натуральне дерево, ДСП вищого ґатунку, безпечні лакофарбові матеріали італійських і швейцарських виробників підтверджують, що ми дійсно несемо відповідальність за продукт, який виготовляємо.

Ми думаємо про майбутнє

Дотримання усіх правил виробництва та використання новітніх технологій дозволяє мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище.

Ми допомагаємо!

З 2013 року компанія MERX підтримує щорічний спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». MERX виступає спонсором «Команди Мужніх», учасників на візках, мужніх і сильних духом людей, які, незважаючи на свої проблеми, щороку виходять на старт, щоб допомогти й підтримати дітей із вродженими вадами серця.

 

З 2018 року компанія MERX підтримує Фундацію Рональда МакДоналда

Ці принципи – пріоритетний вектор компанії MERX, незважаючи на обставини та умови; це наш внесок у сучасне та соціально відповідальне суспільство.