Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Шафи Follow us on

КолекціяPrestige СтильКласика Категорія меблівШафи
КолекціяPrestige Категорія меблівШафи СтильКласика
Категорія меблівШафи Колекція Venezia СтильКласика
Категорія меблівШафи КолекціяRiviera СтильКласика
СтильКласика, Модерн Категорія меблівШафи та гардеробні
Категорія меблівШафи та гардеробні СтильКласика, Модерн
Категорія меблівШафи та гардеробні
Категория мебелиСпальни Вид мебелиШкафы КоллекцияModerno 3D ссылкаhttps://fex.net/s/cylflty

Шафа – корпусні меблі, від вибору яких часто починається планування решти простору передпокою або кімнати. Якісна модель такого типу меблів покликана вмістити в себе одяг, постільну білизну, рушники, скатертини, інші необхідні речі.

Асортимент

Шафи, що пропонують виробники, дуже різні. Це популярні шафи-купе, класичні платяні моделі різних параметрів, однодверні/дводверні моделі з дзеркалами та без, шифонери в стилі ретро. Варіацій декоративного оформлення цих корпусних меблів, конфігурації та наповнення просто не злічити.

Представлені на сьогоднішній день моделі є багатофункціональними, в них враховано все до найдрібніших деталей, а організація внутрішнього простору дає можливість зручно розташувати все необхідне. Численні варіанти забарвлення та дизайнерського оформлення дозволяють купити шафу, яка відмінно впишеться в обстановку приміщення, витриманого в будь-якому стилі.

Від чого залежить якість

Шафа для одягу купується надовго – на 10-15 років. Щоб за такий термін гарнітур зберіг привабливий вигляд, початковий функціонал і справність усіх механізмів, потрібно уважно поставитися до кожної деталі. На ці характеристики впливає якість матеріалу, а в ще більшому ступені – виконання. Два різних виробника з одного матеріалу можуть випустити непорівнянні за якістю елементи меблів.

Перед тим як замовити будь-які меблі в квартиру, а в особливості платяну шафу, дизайнери інтер'єрів рекомендують заздалегідь визначити місце, де планується її поставити.

Залежно від того, скільки вільного простору може бути виділено під шафу, приймають рішення про ширину, висоту, кількість дверей, способі їх відкривання/закривання. Дзеркало або дзеркала, які можна часто побачити на дверцятах шаф різної конфігурації, мають здатність візуально збільшувати простір. Така модель стане знахідкою для передпокою або спальні в малогабаритній квартирі.

Ціни на шафу сильно варіюються. Значна частка вартості меблів безпосередньо залежить від якості фурнітури. Оскільки шафою користуються щодня та багаторазово, важливо, щоб наявні механізми були міцними та надійними. В іншому випадку термін життя меблів сильно скоротиться. Тому хороші меблі не можуть коштувати дешево.

Купити шафу Merx, наші переваги

Виробник меблів Merx відомий широкому колу населення бездоганною якістю продукції, що випускається, гарним асортиментом, практичністю й довговічністю. Усі шафи, як і інші елементи меблів, виготовляються з натуральних, екологічно чистих матеріалів. Ціна в повній мірі відповідає якості та функціональності меблів.

Меблеві салони Merx розташовані в усіх великих містах України (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів), що дозволяє особисто оглянути та «общупати» представлені зразки колекції.

Розгорнути