Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів
Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво Виробництво

Виробництво

Виробництво MERX – це сучасна фабрика, що включає високотехнологічне німецьке, італійське й австрійське обладнання. На базі фабрики виробляються меблі для дому, кухонні меблі, меблі для ванних кімнат, офісні меблі та меблі для HoReCa й магазинів.

Щороку наша фабрика обробляє понад 300 000 тон пиломатеріалів. Ми працюємо з такою твердою та міцною деревиною, як вільха та ясен, яка ретельно підготовлюється до роботи в сушильних камерах. Завдяки унікальному в Україні чотиристоронньому верстату ми здатні обробляти більше 7 000 деталей на день, високої якості та точних розмірів.

Лакофарбові матеріали, які ми використовуємо, виробництва італійських і швейцарських компаній. Вони сертифіковані за міжнародними стандартами і безпечні в побутовому використанні.

Завдяки передовим технологіям наш цех з виготовлення стільниць може працювати з такими надміцними та складними в обробці матеріалами, як кварц. Кварцові стільниці неможливо подряпати, вони не абсорбують запахи та рідини, термостійки та стійкі до кислот і розчинників.

Особливістю нашого виробництва є конвеєрна збірка кухонь. Така збірка вважається більш ефективною та надійною в порівнянні з ручною. Вона дозволяє виключити можливі помилки й похибки, яких можна припуститися при ручній збірці, що подовжує термін експлуатації кухні.

Валкове нанесення фарби – ще одна перевага виробництва MERX, адже такий метод більш ефективний у порівняння з ручним, оскільки дозволяє ідеально рівномірно наносити фарбу на готовий виріб, уникаючи можливих патьоків. 

Кухні. Наша продукція – це 38 унікальних моделей, виконаних у класичному, сучасному і навіть неокласичному стилі; при цьому палітра кольорів охоплює більше 80-ти відтінків, серед яких як стримані пастельні, так і яскраві, насичені тони «рубіновий», «ментоловий», «малиновий» тощо. Крім цього наші кухні – це розмаїття матеріалів (дерево, скло, кераміка, пластик тощо). 

Ванні кімнати. 11 яскравих моделей, кожна з яких являє собою унікальний арт-об'єкт, самобутній і ексклюзивний, доводячи, що навіть ванна кімната може бути самостійним елементом інтер'єру!

Меблі для дому. Ми виробляємо вітальні, спальні, стінки, дитячі, домашні кабінети та крісла, м'які меблі, столи, стільці та вишукані меблеві дрібниці. Багатий вибір наших меблів для дому дозволяє створити єдине інтер'єрне рішення, задовольнивши навіть самого вимогливого покупця.

Офісні меблі. Офісні меблі MERX – це меблі як для співробітників, так і елітні кабінети керівників. Спільна робота кваліфікованих дизайнерів і конструкторів дозволяє реалізовувати замовлення меблів за індивідуальним проектом різних рівнів складності, виконувати ексклюзивні замовлення.

Меблі для HoReCa та магазинів. Наша меблі виготовляються з урахуванням побажання замовника та особливостей інтер'єру готелю, ресторану або іншої громадської зони.

Завдяки постійному вдосконаленню технічної бази MERX, наше виробництво – це:

  • Міжнародні стандарти ISO.
  • Сучасне, високотехнологічне обладнання.
  • Передові, унікальні для українського ринку технології.