Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Меблі з Італії та Франції

Меблі з Італії та Франції

Дух Італії. Італія... Скільки всього прекрасного вона містить у собі! Архітектура, мода, їжа, вино... Побувавши в цій країні хоча б раз і з головою занурившись в її чудову чуттєву атмосферу, ви назавжди залишите тут частинку свого серця. Ну а натомість – що-небудь на пам'ять, приємні дрібниці, здатні привнести в будинок італійській шарм. Карнавальні маски, венеціанські лампи, вироби з муранського скла... Правильно підібрані, вони прекрасно доповнять обстановку і стануть яскравими компонентами інтер'єру. Але справжній дух Італії відтворять, звичайно ж, меблі. Неймовірно красиві, з багатою історією, італійські меблі додадуть всьому будинку дійсної чарівності  цієї чудової країни.

Компанія MERX представляє понад 100 італійських фабрик-виробників меблів і аксесуарів, різного стилю та дизайну.

Настрій Франції. Уже кілька років MERX є офіційним представником французького бренду Country Corner в Україні. Компанія відома в усьому світі, як провідний виробник меблів, декору, аксесуарів, посуду та текстилю в стилі прованс.

Country Corner – це комплексне рішення. Завдяки широкому асортименту продукції ви можете обладнати кожен куточок будинку ексклюзивними французькими деталями, надавши приміщення шарм старої Франції. Меблі та декор, різноманітні аксесуари, освітлення, посуд і текстиль – Country Corner продумав все до дрібниць, аби ви могли створити справжній стиль прованс. Експозиція наших салонів наочно демонструє таке комплексне рішення.