Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Перший монобрендовий салон Country Corner в ​​Україні. Офіційне відкриття

11 грудня 2013 компанія MERX провела офіційне відкриття першого монобрендового салону французьких меблів компанії Country Corner в ​​Україні.

Новий салон втілив у собі всю красу класичної Франції і приємо дивує різномаїттям інтер'єрних рішень – кабінетами і столовими групами Шато і Романс, спальнями Романс, Густав’єн і Перле, кухнею Брокант, м'якими меблями, стільцями, комодами, бюро і безліччю вишуканих аксесуарів.

На честь відкриття салону в Україну прилетіла Джоанна Ламінетт, директор з продажу компанії Country Corner. Мадам Ламінетт провела невелику екскурсію по салону, під час якої розповіла, як правильно оформляти експозицію, щоб зробити її максимально привабливою для покупця. 

Вона зазначила, що основна мета Country Corner – передати красу і шарм старої Франції, її цінності і духовність, не забуваючи, що продукція компанії – це п'ять складових: шик, шарм, люкс, дизайн і гламур, які і роблять Country Corner унікальною та ексклюзивною.
 
Серед спеціальних гостей була також Катерина Власюк, провідний дизайнер компанії Country Corner, яка люб'язно погодилася розповісти про секрети ідеального колірного рішення для експозиції. У своїй презентації на прикладах салонів меблів Country Corner по всьому світу вона показала правильні колірні рішення, здатні створити виняткові емоції у клієнта.
 
«Намагайтеся не експериментувати, набагато краще створити гармонію, адже секрет будь-якої успішної експозиції – ефект кімнати», – зауважила Катерина. Крім цього вона порадила намагатися зрозуміти «стать» меблів, завдяки чому підбір ідеальних кольорів може значно спроститися.
 
Офіційне відкриття салону почалося з вступного слова мадам Ламінетт, в якому вона подякувала компанії MERX за те, що її співробітники змогли зрозуміти стиль Country Corner, відтворивши в новому салоні істинний дух Франції і тепер можна сміливо стверджувати, що частинка Франції знаходиться саме тут.
 
Олег Волков, комерційний директор MERX, і Олена Листопад, директор напрямку Житловий меблів MERX, подякували за допомогу і підтримку з боку Country Corner, адже «тільки завдяки порадам досвідчених французьких дизайнерів новий салон нічим не відрізняється від його європейських братів», – сказала Олена Листопад , яка разом з колегою і мадам Ламінетт урочисто перерізала шовкову стрічку, що символізує початок великого шляху Country Corner в ​​Україні.  

В силу щільного робочого графіку Олів'є Елмалек, президент Country Corner, не зміг прилетіти на відкриття, але передав лист, в якому не тільки привітав MERX, а й зазначив, що для розвитку бізнесу компанії Country Corner Україна – пріоритетна країна.
 
Після нетривалої перерви, під час якого гості могли поспілкуватися і уважно розглянути експозицію, було проведено розіграш призів, фірмових аксесуарів і меблевих дрібничок Country Corner, які не залишили байдужим нікого з тих, кому пощастило виграти.   

Жива музика, чарівний карикатурист і легке французьке вино задали особливий настрій вечора, в кожній ноті якого відчувався вишуканий стиль Провансу. Не тільки музика, а й талановито оформлена експозиція, що створює відчуття справжнього елегантного сільського будиночку, загубленого десь серед лавандових полів, надавала впевненості, що відкриття першого салону такого типу – тільки початок, адже в красу Country Corner неможливо не закохатися.   

Розміщено Merx