Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Конференція «Бізнес-ідеї від меблевої компанії MERX»

27-28 березня компанія MERX провела конференцію для дилерів «Бізнес- ідеї від меблевої компанії MERX», в рамках якої представники напряму «Меблі для дому» зробили презентацію своїх новинок. Так, учасникам конференції була представлена вітальня «Прімавера», виконана в кращих традиціях класичного дизайну, стінка Верді та спальня Бельведер – новинки сучасного стилю.

Під час конференції була представлена бібліотека програми «PRO100», розроблена спеціально для зручності роботи менеджерів в салонах. Дана програма дозволяє створювати індивідуальні проекти з урахуванням інтер'єрних особливостей приміщення і побажань замовника.

Напрям французьких меблів Country Corner і представники італійських меблів підвели підсумки 2013 року, зробивши акцент на особливих для напряму подіях, як відкриття першого монобрендового салону Country Corner в Україні.

По закінченні презентацій всім учасникам конференції була проведена екскурсія на Мотовилівському меблевому комбінаті, під час якої пройшов круглий стіл за участю керівництва фабрики. Відкрита дискусія дозволила партнерам поділитися своїм досвідом з колегами та обговорити найбільш хвилюючі питання.

Ми вдячні всім учасникам конференції і можемо запевнити, що компанія MERX і надалі буде радувати Вас новими моделями якісних меблів і цікавими дизайнерськими рішеннями. Успішних Вам продажів!

 

Розміщено Merx