Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Меблі та обладнання для HORECA та магазинів

Меблі та обладнання для HORECA та магазинів

Торговельне обладнання для HoReCa та магазинів. Компанія MERX є надійним і стабільним постачальником професійного торгового обладнання для сегменту HoReCa та магазинів. Барне, холодильне, теплове обладнання, хлібопекарське й електромеханічне – MERX представляє широкий асортимент продукції, в залежності від потреб вашого ресторану, кафе чи магазину.

Також інженери сервісної служби MERX здійснюють монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне обслуговування устаткування, ремонт і навчання персоналу.

Сервісний центр MERX пропонує:

  • монтаж і підключення технологічного обладнання;
  • монтаж і підключення теплового обладнання;
  • монтаж і підключення холодильного обладнання;
  • виконання гарантійних зобов'язань;
  • пусконалагоджувальні роботи (налаштування, перевірка обладнання відповідно технологічних процесів і функцій, які вона має виконувати);
  • навчання персоналу (навчання персоналу підприємства по щоденному догляду за обладнанням і правилам його експлуатації);
  • технічне обслуговування (фахівці сервіс-центру проводять технічне обслуговування технологічного, теплового та холодильного обладнання, усуваючи дрібні збої і запобігаючи серйозні неполадки).

З торгівельним обладнанням MERX ваші клієнти завжди будуть задоволені!

Меблі для HoReCa та магазинів. Меблі MERX виробляються з урахуванням побажання замовника й особливостей інтер'єру готелю, ресторану або іншої громадської зони. Корпусні меблі для готелів за індивідуальним замовленням, м'які меблі для кафе та ресторанів, полиці й стелажі для магазинів – MERX пропонує комплексне рішення для будь-якого суспільного приміщення.