Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Ліжка Follow us on

Категорія меблівЛіжка СтильМодерн Механизм трансформацииПідйомний механізм
Категорія меблівЛіжка СтильМодерн Механизм трансформацииПідйомний механізм
Категорія меблівЛіжка Механизм трансформацииПідйомний механізм СтильКласика
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка Механизм трансформацииПідйомний механізм
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка Механизм трансформацииБез механізму
СтильМодерн Механизм трансформацииПідйомний механізм Категорія меблівЛіжка
Механизм трансформацииБез механізму СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
СтильМодерн Механизм трансформацииПідйомний механізм
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
СтильКласика Категорія меблівЛіжка Механизм трансформацииБез механізму
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка Механизм трансформацииПідйомний механізм
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму Категорія меблівЛіжка СтильМодерн
3D ссылкаhttps://fex.net/s/klcmzmm
Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
3D ссылкаhttps://fex.net/s/npdpsrx
Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
3D ссылкаhttps://fex.net/s/7nnnnty
Механизм трансформацииБез механізму Категорія меблівЛіжка СтильМодерн
3D ссылкаhttps://fex.net/s/7m9ok6c
СтильМодерн Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму Категорія меблівЛіжка
3D ссылкаhttps://fex.net/ru/s/okelzdb
Категорія меблівЛіжка СтильМодерн Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка, Меблеві дрібниці
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму
3D ссылкаhttps://fex.net/s/8esy7yt
Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму
СтильКласика Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму Категорія меблівЛіжка
Механизм трансформацииПідйомний механізм, Без механізму СтильКласика Категорія меблівЛіжка

Ліжка в магазині Меркс

Ліжко – вид меблів, які виконують не тільки декоративну та практичну функцію, але й безпосередньо впливають на самопочуття людини. З вибору моделі ліжка й починається процес облаштування будь-якої спальні. Третину доби кожен з нас проводить уві сні, тому економити на якості – економити на власному здоров'ї.

Розміри та форма ліжка

Перший параметр, на який потрібно орієнтуватися при виборі моделі – довжина. Вона повинна бути мінімум на десять сантиметрів більше, ніж зрост людини, яка буде на ній спати.

Щоб розрахувати комфортну ширину ліжка, на нього потрібно лягти, закинувши руки за голову, а лікті вільно розправити. Для двоспальної моделі таким самим чином розраховується її половина.

Найраціональніше рішення – купити ліжко в спальню стандартної прямокутної форми. Якщо ж хочеться чогось більш оригінального, то вибір є завжди – круглі, овальні, дугоподібні моделі, і навіть у вигляді серця. Але перш, ніж замовити такі меблі, слід врахувати, що постільну білизну, пледи, ковдри доведеться шити під індивідуальне замовлення. Та й ціни на ліжка нестандартних форм вище.

кровать

Каркас ліжка для спальні

За своєю конструкцією каркаси ліжок бувають декількох типів:

  • з двома опорними спинками/бічними панелями;
  • з чотирма бічними панелями/спинками, опорами яких виступають ніжки або подіум.

Є думка, що моделі на ніжках менш довговічні. Це справедливо, коли мова йде про матеріали невисокої якості, з яких виготовлені ​​м'які меблі. Ліжка, збірка яких виконана якісно, ​​відрізняються надійністю незалежно від конструкції каркаса.

Найкращими в плані надійності та довговічності вважаються каркаси виготовлені з масиву дерева або з металу. Особливо витончено виглядають ковані екземпляри. Найменш міцними є каркаси з ДСП.

Типи підстав

Основа ліжка являє собою раму, на яку поміщені гнучкі ламелі. Чим їх більше, тим міцніше підстава. Спальні ліжка з ламелями мають кращі ортопедичні властивості в порівнянні з тими, які оснащені пружинами або металевими решітками.

У деяких моделях виробники під основою поміщають висувні шухляди або роблять її підйомною з потайними відділеннями. Такий варіант дуже зручний, якщо в квартирі дефіцит місць зберігання. Якщо ж гострої необхідності немає, краще віддати перевагу ліжку, під основою якого нічого немає. Це забезпечить матрацу гарне вентилювання.

Спинки

Такий елемент конструкції ліжка як спинка виконує не тільки декоративну функцію, але й забезпечує комфортне положення тіла під час читання, перегляду телевізора і т. і.

  • Двоспальне ліжко в спальню з однією спинкою в узголів'ї – варіант, що зустрічається найчастіше. Така модель найзручніша для людей високого зросту.
  • Моделі, оснащені двома спинками, мають закінчений вигляд, але вони менш універсальні, ніж попередній варіант.
  • Ліжка без спинок може й красиві, але в питаннях комфорту та експлуатаційних можливостях програють моделям з однією або двома спинками. Такі меблі розташовують впритул біля стіни, але постійна опора на неї пошкоджує шпалери.
  • Найзручнішими вважаються цільні спинки-узголів'я, що мають вставки зі шкіри. Рейкові або ковані рішення виглядають естетично, але для їх комфортного використання потрібні плоскі подушки, які підкладаються під спину.

кровать Merx

Стильові рішення

  • Щоб купити ліжко, яке органічно впишеться в інтер'єр спальні, потрібно підбирати модель того ж дизайнерського стилю, в якому витримана вся решта меблів у кімнаті.
  • Рококо/бароко. Для цього напряму характерні витончені ліжка, прикрашені різьбленими елементами, квітами, завитками. У якості матеріалу використовуються цінні породи дерева: дуб, горіх. Колірна палітра: синій, блакитний, білий, рожевий із золотистою каймою.
  • Для стилю модерн характерні меблі округлих форм і плавних ліній, але без химерних візерунків. Використовувані матеріали: натуральне дерево, МДФ, ДСП. Колірна гамма витримана в приглушених відтінках: білий, бежевий, сірий, коричневий.
  • Якщо стоїть завдання купити ліжко в спальню оформлену в стилі «прованс», то слід звернути увагу на моделі, в яких є ізніжжя. Для виготовлення таких моделей виробниками використовуються прості породи дерева: ялина, сосна, дуб, а також ДСП, МДФ, кований метал. Характерні кольори меблів у стилі «прованс» – ніжні пастельні відтінки, колір слонової кістки.

кровать в спальню

Де купити якісне ліжко

На сайті виробника Merx можна замовити ліжко в спальню, що відповідає високим стандартам якості. У каталозі компанії представлений великий асортимент моделей різних розмірів і стильового оформлення, виготовлених з матеріалів високої якості.

В Україні в магазинах Merx можна купити ліжко в спальню (Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Львів) з доставкою в регіони.

Розгорнути