Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Virginia

Virginia
Virginia

Базовий розрахунок

87 576 грн
Вартість базового проєкту кухні розміром 3 пог. м Замовити
* вартість вказана без урахування стільниці, ручок, декоративних карнизів, **комплект включає: корпус ДСП 18 мм , висувні ящики Blum Tandembox, плінтус ДСП h=10 см.

Представлена на міжнародному меблевому форумі KIFF-2016, ця модель отримала нагороду «BEST MEBEL UA 2016» у номінації «Кухня в класичному стилі». І дійсно, ергономічна у своєму виконанні, Virginia просто створена для того, щоб привнести максимальний комфорт на кухню та «вірою й правдою» служити своїм власникам протягом багатьох років.

Виконана в стилі американський шейкер, новинка повністю відповідає його основним критеріям: мінімум декору та пріоритет на функціональності кожної деталі меблевого гарнітура. Широка стільниця, великі зручні шафи, місткі ящики, – усе сконструйовано таким чином, щоб не тільки надати бездоганний вигляд всьому інтер'єру приміщення, але й сам процес приготування їжі зробити легким і приємним.

Традиційна риса кухні в стилі шейкер – це наявність острова. Багатофункціональний у своєму застосуванні, він стане чудовою альтернативою обіднього столу, а також ідеальним місцем для мийки та вбудованої побутової техніки. Декорований колонами, зі стільницею з натурального каменю, острів раціонально розділить площу кухні та додасть її інтер'єру завершений вигляд.

*Для даної моделі характерна комбінація фасадів світлого та темного кольору.

 

ФАСАДИ

             

 

РУЧКИ

 

Атрибути
Стиль Класичний
Матеріал Деревина ясена, вільхи. МДФ та шпон, в залежності від фасаду.
Покриття Високоякісна емаль та захисний лак.
Фасад Товщина – 22 мм, рамка з фільонкою. Дерев’яна рамка – ясен, фільонка – шпон ясена в кольорі «Горіх рустикальний». Дерев’яна рамка – вільха, фільонка – шпон черешні в кольорах «Черешня», «Черешня темна». Рамка та фільонка МДФ в інших кольорах – емаль.
Виробництво Власне.
Скло Матове. Прозоре.
Декори Карниз верхній та нижній, плінтус декоративний, накладка декоративна (пілястра), колони, рамки для відкритих секцій.