Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Urban

Urban
Urban
Urban

Базовий розрахунок

61 869 грн 46 401 грн
Вартість базового проєкту кухні розміром 3 пог. м Замовити
* вартість вказана без урахування стільниці, ручок, декоративних карнизів, **комплект включає: корпус ДСП 18 мм , висувні ящики Blum Tandembox, плінтус ДСП h=10 см.

Деревина, метал та бетон  – три стихії динамічного розвитку в дизайні...

Оформлюєте кухню в індустріальному стилі? У такому випадку модель URBAN напевно прийде вам до смаку. Виконана в простих лаконічних формах, поєднуючи в собі такі матеріали, як дерево, скло та метал, вона органічно увіллється в обстановку, підкресливши її унікальність. Гарнітур укомплектований відкритими полицями та містким стелажем, що додає меблям візуальної легкісті, а приміщенню, у якому вона розміщується – простору.

Матеріал фасаду:

  • екологічно чиста плита з синхронним тисненням і текстурою деревини
  • фарбоване скло з металевою сіткою

   

  • SAIB

 

 

 

РУЧКИ

   

Атрибути
Виробництво URBAN – власне. URBAN SAIB – матеріал під замовлення.
Фасад Товщина – 18 та 19 мм. Декори фасадів мають деревоподібні (з сучками) та бетонні текстури. Текстура синхронна з тисненням плити. Фасад со стеклом: МДФ підвищеної щільності фарбована. Товщина – 19 мм. Фасад фарбований «під метал». До складу фарби входять мікро частини металу. URBAN SAIB. Основний материал – ламінована ДСП виробництва SAIB (Італія). Товщина – 18 мм. Декори фасадів мають деревоподібні, бетонні текстури та під камінь. Текстура синхронна з тисненням плити.
Покриття Ламінат із синхронною текстурою.
Матеріал URBAN – екологічно-безпечна ламінована ДСП виробництва Austria (без формальдегіда клас E0). URBAN SAIB – ламінована ДСП виробництва SAIB (Італія).
Стиль Модерн