Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Stella

Stella
Stella
Stella
Stella
Stella
Stella

Базовий розрахунок

87 576 грн 65 682 грн
Вартість базового проєкту кухні розміром 3 пог. м Замовити
* вартість вказана без урахування стільниці, ручок, декоративних карнизів, **комплект включає: корпус ДСП 18 мм , висувні ящики Blum Tandembox, плінтус ДСП h=10 см.

Гармонійно поєднуючи в собі сучасні технології та класичний дизайн, модель Stella припаде до душі багатьом. Продумана до останнього завитка декору, вона не тільки додасть інтер'єру кухні вишуканості, але й привнесе такий необхідний для процесу готування комфорт. Адже кожна річ тут буде на своєму місці. Так, побутова техніка розміститься в спеціально відведених нішах, різноманітний домашній посуд – у містких тумбах і шафах, а колекція вин гідно займе своє місце на спеціальних поличках стильної вітрини. Крім цього, новинка доповнена сервантами та зручною системою зберігання. Виконані в єдиному стилі, вони прекрасно поєднуються з гарнітуром і, за рахунок наявності численних поличок, висувних шухлядок і секцій, додають йому ще більшої функціональності.

Ідеальна в повному розумінні цього слова, кухня Stella стане гідною прикрасою вашого будинку.

*Кухня виконана переважно у світлих тонах. Фасади – з дерева ясен. Висувні частини гарнітура укомплектовані доводчиками.

 

ФАСАДИ

   

 

РУЧКИ

 

Атрибути
Стиль Неокласика
Матеріал Деревина ясеня, МДФ та шпон ясена.
Покриття Емаль.
Фасад Товщина – 25 мм, дерев’яна рамка зі шпонованою фільонкою.
Виробництво Власне.
Скло Матове. Прозоре.
Декори Карниз верхній та нижній. Різьблені декори фарбуються в колір фасада, буазері (настінні панелі).