Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Ferral

Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral
Ferral

Базовий розрахунок

211 560 грн
Вартість базового проєкту кухні розміром 3 пог. м Замовити
* вартість вказана без урахування стільниці, ручок, декоративних карнизів, **комплект включає: корпус ДСП 18 мм , висувні ящики Blum Tandembox, плінтус ДСП h=10 см.

Надтонкі та ультралегкі металеві фасади товщиною 12 мм, інженерні системи з можливістю керувати зі смартфону, автоматичний полив і фітосвітло, вбудована в варильну поверхню витяжка, можливість зміни кольору підсвітки, відкривання фасадів, не торкаючись їх, винний холодильник і набір сомельє, тонка ручка рейлінг. Нам дійсно вдалося створити сучасний  кухонний простір з надможливостями. Концепт FERRAL технологічний по своїй суті: ні роки, ні висока вологість, ні інтенсивна експлуатація НЕ вплинуть на фурнітуру, фасади та корпус. Як бонус – системи підсвічування, зберігання, механізми руху та повітряний дизайн.

 

ФАСАДИ

 

 

ФАСАДИ ЗІ СКЛОМ

 

РУЧКИ

Атрибути
Стиль Модерн
Матеріал Метал – алюміній.
Покриття Спеціальне покриття та лак.
Фасад Товщина – 12 мм. Всередині технічна панель.
Виробництво Фасади під замовлення. Фасад зі склом. Рамка фасаду – це ексклюзивний профіль з алюмінію (2 кольори). Загальна товщина 27 мм. Для кріплення фасадів зі склом використовуються спеціальні петлі з системою TIP-ON (без ручки).
Скло Зі смужками, тоноване.