Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Boston

Boston
Boston
Boston
Boston
Boston
Boston
Boston
Boston
Boston
Boston

Базовий розрахунок

81 549 грн 61 161 грн
Вартість базового проєкту кухні розміром 3 пог. м Замовити
* вартість вказана без урахування стільниці, ручок, декоративних карнизів, **комплект включає: корпус ДСП 18 мм , висувні ящики Blum Tandembox, плінтус ДСП h=10 см.

Природні кольори, натуральні матеріали, комфорт і практичність... Модель Boston, виконана в стилі стриманого кантрі, приваблює своєю природною красою та продуманою функціональністю. Так, наприклад, острів з відкритими поличками чудово замінить стіл і при цьому стане додатковим місцем для зберігання посуду або кухонних девайсів. Просторий сервант із прозорими дверцятами і боковинами дозволить повною мірою продемонструвати виставлені на полицях сервізи та пам'ятні сувеніри. А всілякі чашки, тарілки, столові прилади й інші необхідні на кухні речі чудово розмістяться в зручних шафках і численних висувних ящиках.

Що стосується побутової техніки. Стиль кантрі тяжіє до природної простоти, гармонії та легкісті. І для того щоб добитися такого ефекту, побутову техніку можна заховати. У моделі Boston такий нюанс врахований. Тому витяжка над варильною поверхнею та духовка не вибиваються із загального інтер'єру, і стилістичний образ збережений у повній мірі.

*Кухня виконана в пастельних тонах. Фасади – з дерева ясен зі шпонованими фільонками. Висувні частини гарнітура укомплектовані вбудованими доводчиками.

ФАСАДИ

     

 

РУЧКИ

 

Атрибути
Стиль Класичний
Матеріал Деревина ясена. МДФ та шпон ясена.
Покриття Двошарове покриття італійською акриловою емаллю, яка підкреслює структуру дерева.
Фасад Рамка – товщина 20 мм із деревини ясена. Фільонка з МДФ товщиною 6 мм зі шпоном ясена.
Виробництво Власне.
Скло Прозоре, матове.
Декори Карниз верхній та нижній, накладка декоративна (пілястра), арки, полиці.