Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Меблі для кабінету Follow us on

КолекціяPrestige СтильКласика Категорія меблівКабінети
Категорія меблівКабінети КолекціяPrestige СтильКласика

Необхідність в будинку свого робочого простору об'єднує представників безлічі затребуваних професій. Репетитори, фрілансери, дизайнери, художники значну частину робочого дня проводять в стінах своєї квартири або особняка. Рано чи пізно кожного з них відвідує думка про те, щоб організувати домашній робочий кабінет. Для проведення переговорів, зустрічей з клієнтами і зосередженості кухонний куточок або м'яка частина у вітальні не підходять.

Краще рішення - купити меблі для кабінету, зручну і функціональну.

Грамотно підібрані меблі для домашнього кабінету допоможе правильно організувати робочий простір, що буде сприяти підвищенню продуктивності робочого процесу.

Комплектація меблів для кабінету

Мінімальний набір елементів - стіл, крісло або стілець. Вони повинні бути присутніми, навіть якщо в ролі кабінету виступає балкон або частина іншої кімнати (вітальні, спальні) в квартирі. Все інше - за особистим вибором, в залежності від специфіки роботи, наявності вільного простору будинку і т.д.

Просторий домашній кабінет

Меблі для просторого кабінету може включати в себе полиці і стелажі для документів, зовсім не зайвим буде невеликий диван, набір крісел і столик - для відпочинку або ведення переговорів.

Остаточний зовнішній вигляд робочого кабінету в великій мірі залежить від того, наскільки грамотно було продумано то, як буде розташовуватися меблі для домашнього кабінету. Купити її дизайнери інтер'єру рекомендують тільки після ретельного обміру приміщення і складання схеми точного розміщення всіх елементів в кімнаті.

Центральна фігура - стіл

Представникам різних професій потрібні робочі столи різних типів. Загальні вимоги до кожного з них - функціональність, зручність, практичність, довговічність.

Розмір столу, безпосередньо залежить від роду занять фахівця. Якщо необхідно тільки місце для ноутбука, то невеликої моделі довжиною 80-90 см цілком може вистачити. У тому випадку, коли для роботи необхідна чертежная дошка або апаратура, то варто віддати перевагу великого столу, робоча поверхня якого має параметри 140х70 см.

Конструкції робочих столів в кабінетах Merx

Існують і різні конструкції робочого столу. Він може бути:

Без висувних ящиків. Такі моделі не виглядають громіздкими і чудово підійдуть тим, хто працює з ноутбуком. Для розміщення стаціонарного комп'ютера більше підійде стіл, забезпечений висувною полицею для клавіатури і нішею для системного блоку.
З ящиками і висувними ящиками. Тут можна зручно розташувати папки з документами, необхідну канцелярію і різні дрібниці.
Стіл-бюро. Він допоможе розумно організувати робочий простір. У таких конструкціях місця зберігання приховані, стільниця може бути, як відкидний, так і стаціонарної. Подібна меблі для кабінету вдома нечасто зустрічається в сучасних інтер'єрах.
Моделі трансформери. Такі меблі в кабінет - справжня знахідка для мініатюрних приміщень.

На сайті компанії Merx.ua представлена ​​сучасна кабінетні меблі для дому, виготовлена ​​з екологічно чистих і міцних матеріалів. В каталозі онлайн, можна підібрати вдале рішення для організації робочого простору приміщення кабінету або його робочої частини. При бажанні, ви можете отримати консультацію у менеджера компанії. Меблеві салони Merx розташовані у всіх великих містах України (Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів).

Розгорнути