Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Вітальні. Спальні. Дитячі Follow us on

Про цей будинок ви мріяли роками. По цеглині ​​вибудовували кожну його частину й з особливим трепетом підбирали меблі для кожної кімнати. Дитяча, вітальня, кабінет, передпокій, гардеробна... Логічно, шматочок за шматочком. І ось мозаїка склалася в красиву картину. Будинок готовий! У мріях. А що заважає зробити його таким у реальному житті? Наповнити красивими меблями, додати стильний декор, створити власну неповторну атмосферу і... жити у своє задоволення, насолоджуючись кожною хвилиною, проведеної в рідних і з такою любов'ю побудованих стінах.

Придивіться до меблів від компанії MERX. Прекрасні, створені з душею, вони стануть тими самими, з якими інтер'єр вашого будинку набуде бажаної індивідуальністі. Все, як ви того бажаєте!

З чого почати? Звичайно, з вітальні.

Вітальня... Меблі для неї підбираються, напевно, у першу чергу. І це очевидно. Головна в будинку, вона вимагає до себе особливого підходу. Обмірковуєте, якою може бути ваша вітальня, у такому випадку пропонуємо кілька варіантів.

• Шанувальникам світлих тонів

Схиляєтесь до того, аби у вітальні було багато світла і навколо панувала благородна, спокійна атмосфера? Тоді сміливо обирайте моделі Venezia та Orhidea. Виконані в білосніжній колірній гамі, такі меблі візуально збільшать простір, додадуть легкісті великим предметам і разом з тим привнесуть в інтер'єр відчуття розкоші.

• Новаторам і любителям класики

Солідною та респектабельною центральну кімнату зроблять такі моделі, як Modena та Prestige. А от новаторські риси ваш будинок набуде з колекціями Plaza та Lounge. Виразний дизайн, стильна фурнітура – ці вітальні навряд чи залишать когось байдужим.

• Романтичним натурам

Ну а якщо вам до душі неповторний у своїй чарівності стиль прованс, тоді ви точно не встоїте перед моделлю Riviera. Ніжна, оповита романтичним флером, властивому півдню Франції, вона створить у вітальні настільки теплу атмосферу, що час, проведений за спілкуванням і сімейними застіллями, буде пролітати непомітно.

Однак надати особливий вигляд вітальні можна не тільки за допомогою готового меблевого ансамблю, але й комбінуючи окремі предмети. Наприклад, елегантні, багатофункціональні стінки Opera та Donatello створять чудовий гарнітур разом зі столами та стільцями тієї ж моделі. А такі різнопланові за своїми формами і обробкою дивани та крісла як Lounge, Evans, Amore та Lyon – комфортну зону відпочинку. Не варто забувати й про меблеві дрібнички. Етажерки для книг, декоративні підставки, столики... Оригінальні за своїм дизайном вони неодмінно нададуть інтер'єру незвичайний настрій.

Підбираючи меблі у вітальню або будь-яку іншу кімнату, не бійтеся проявляти креативність. Сміливо втілюйте задумане в життя і тоді ваш будинок буде дійсно неповторним!

Розгорнути