Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Дитячі Follow us on

Категорія меблівЛіжка СтильМодерн Механизм трансформацииПідйомний механізм
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
СтильМодерн Категорія меблівЛіжка
Категория мебелиНаборная-система КоллекцияGallery Вид мебелиДетские
Категория мебелиНаборная-система Вид мебелиДетские КоллекцияGallery
Категория мебелиНаборная-система КоллекцияGallery Вид мебелиДетские
Категория мебелиНаборная-система КоллекцияGallery Вид мебелиДетские
Категория мебелиНаборная-система КоллекцияGallery Вид мебелиДетские
Категория мебелиНаборная-система Вид мебелиДетские КоллекцияGallery

Природне бажання люблячих батьків створити для своїх дітей найкращі умови. Це стосується продуктів харчування, одягу, іграшок, навчання, умов проживання. Саме тому, вибираючи меблі в дитячу, необхідно врахувати безліч моментів. І обов'язково думку самої дитини! Юному господареві повинно подобатися перебувати в своїх «володіннях», йому повинно бути комфортно як у фізичному, так і в емоційному плані.

Кімната, у якій спить, грає та вчиться хлопчик чи дівчинка, з юного віку формує його як особистість. Дитяча створює у свого власника почуття господаря, привчає його до відповідальності та певного способу життя.

Дитячі меблі повинні відповідати ряду критеріїв:

  • екологічна чистота матеріалів;
  • якісна, міцна та зручна в експлуатації фурнітура;
  • надійна конструкція, яка забезпечує повну безпеку;
  • функціональність, практичність;
  • естетична складова.

Обстановку дитячої кімнати дуже важливо продумати до дрібниць, адже вона відрізняється від інших приміщень квартири різноплановістю своїх функцій. Дитяча – це одночасно і спальня, і ігрова, і вітальня, і робочий кабінет. Після установки всіх меблів у кімнаті повинно залишатися досить вільного простору для комфортного переміщення та ігор малюка.

Меблі для дитячої кімнати – комплектація

Універсальний комплект меблів для дитячої кімнати включає в себе:

  • спальне місце – ліжко, диван, тахта;
  • робочий стіл;
  • стілець;
  • місця для зберігання одягу, книг, іграшок – шафа, комод, стелаж, полки і т. д.

Перед покупкою кожен елемент варто прискіпливо оглянути на предмет якості матеріалів і фурнітури.

Одна з головних вимог, що висуваються до дитячої кімнати, – безпека. Конструкція кожного предмета меблів зобов'язана бути надійною та міцною, мати закруглені кути, без деталей, що легко б'ються,  крихких деталей. Тому найкраще, щоб усі меблі були виконані з натурального дерева, без скляних і пластикових деталей.

Полички та інші місця зберігання потрібно розміщувати на зручній для дитини висоті, щоб віна мала змогу самостійно брати потрібні речі й ставити їх назад. Купувати меблі в дитячу кімнату «на виріст» – невдале рішення, яке не дасть можливості малюкові з раннього віку привчатися до порядку.

Купити дитячі меблі у вигляді готового гарнітура або окремими елементами – індивідуальний вибір. Усе залежить від площі та конфігурації кімнати, вільного простору в ній, а також від того, для однієї  або кількох дітей вона призначена.

Основне правило, якого варто дотримуватися – не захаращувати приміщення, щоб у малюка залишалося вільне місце для ігор.

Дитячий кут у маленькій квартирі

Сучасними виробниками пропонуються оригінальні моделі меблів для дитячої кімнати, які чудово впишуться навіть у мініатюрне приміщення. Такі компактні конструкції не поступаються більш об'ємним аналогам у питанні функціональності. До таких відносяться двоярусні конструкції, на першому ярусі яких знаходиться письмовий стіл, а на другому – повноцінне спальне місце. У конструкцію може бути включена шафа/комод для речей. Такий варіант – справжня знахідка для власників однокімнатних квартир, де у дитини в якості кімнати виступає тільки її частина.

Система зберігання речей

Для дитини дуже важливо, щоб у нього був власний особистий простір. Нехай це буде хоч невеличкий куточок, але його теж можна облаштувати дуже затишно.

Колір

Колір меблів також має значення. При покупці дитячих меблів найкраще віддати перевагу предметам спокійних пастельних відтінків, уникаючи яскравих і дратівливих кольорів. Нервова система маленьких дітей вкрай сприйнятлива до соковитих насичених відтінків, але їх надлишка допускати не можна. Спокійний нічний сон дитини, рекомендованої педіатрами тривалості, можливий тільки в тій кімнаті, де його нічого не буде хвилювати або лякати.

Дитяча кімната для кількох дітей

Якщо в кімнаті планується проживання кількох дітей, принцип комплектації меблів залишається тим самим, що й для одного. У кожної дитини повинен бути свій стіл, стілець, шафа (або інша система зберігання речей), спальне місце.

Меблі для дитячої кімнати Merx

Каталог відомого виробника Merx (Україна), який протягом 25 років представляє на ринку власну продукцію, – клондайк оригінальних ідей і рішень. На сайті компанії Merx можна вибрати та купити дитячі меблі для дівчаток і хлопчиків різного віку.

Ціни представлених позицій відповідають високій якості меблів, які характеризуються екологічною чистотою матеріалів, продуманістю та надійністю конструкції, чудовим дизайнерським оформленням.

У каталозі представлені комплекти меблів для дитячої кімнати, витримані в класичному, мінімалістичному стилі, а також у стилі модерн.

Меблеві салони Merx розташовані в багатьох містах України: Київ, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Ужгород і в багатьох інших містах.

Розгорнути