Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Італійські меблі

Категорія меблівСтоли та стільці СтильМодерн ФабрикаConnubia МістоКиїв
Категорія меблівСтінки СтильМодерн ФабрикаArmobil Rossetto МістоКиїв
МістоКиїв СтильМодерн Категорія меблівДивани та крісла
Категорія меблівДивани та крісла СтильКласика ФабрикаVillevenete МістоКиїв
Категорія меблівДивани та крісла СтильМодерн ФабрикаSatis МістоКиїв
Категорія меблівМеблеві дрібнички СтильМодерн ФабрикаScavolini МістоКиїв
Категорія меблівМеблеві дрібнички ФабрикаHerdasa СтильМодерн МістоКиїв
Категорія меблівСтоли та стільці СтильМодерн ФабрикаCasa Fugipe МістоКиїв
ФабрикаALF МістоКиїв СтильМодерн Категорія меблівСтоли та стільці
Категорія меблівВітальні, Стінки СтильМодерн ФабрикаTomasella МістоКиїв
Категорія меблівСтінки СтильМодерн ФабрикаScavolini МістоКиїв
СтильМодерн ФабрикаDallagnese МістоКиїв Категорія меблівВітальні, Стінки
Категорія меблівВітальні, Стінки СтильКласика МістоКиїв
Категорія меблівВітальні СтильКласика ФабрикаStella del Mobile МістоКиїв
Категорія меблівМеблеві дрібнички СтильКласика ФабрикаMap МістоКиїв

Красиві та якісні меблі – важлива складова обстановки кожного будинку. Адже саме завдяки їм приміщення набуває свого індивідуального стилю та особливої атмосфери. Дивани, крісла, столи, стільці, комоди, тумби, давно вже переставши носити тільки  лише функціональний характер, вони стали свого роду прикрасами інтер'єру, до вибору яких господарі підходять з особливою ретельністю.

Багатий на пропозиції меблевий ринок сьогодні може задовольнити запити кожного покупця, про що свідчить велика різноманітність варіантів оформлення житлових і офісних приміщень. Але які б тенденції не з'являлися в інтер'єрній моді, одну з лідируючих позицій продовжує утримувати італійський стиль. Завдяки тому, що формування його відбувалося далеко не одне десятиліття, він являє собою феномен, популярність якого зростає постійно.

Виконані в стилі мінімалізм, прикрашені багатою обробкою, класичні та в дусі сучасності меблі виробництва Італії відрізняються прекрасними технічними та експлуатаційними характеристиками. Ще з давніх часів вони передавалися з покоління в покоління, підтверджуючи високу якість кожного предмета роками служби своїм господарям. Переконатися у всіх достоїнствах італійських меблів не складає труднощів і сьогодні. Представлена ​​практично по всьому світу, продається вона і в Україні. Наприклад, у Центрі меблів MERX. Широкий асортимент всілякої продукції від відомих фабрик Італії, представлений у салоні, неодмінно порадує своєю різноманітністю шанувальників цієї чудової країни.

Італійські меблі. Розпродаж

Кажуть, що хороші меблі не можуть коштувати дешево. Не зовсім вірна думка. У салоні та на сайті Ви знайдете велику кількість предметів для будинку, вартість яких приємно здивує. Крісла та дивани для вітальні, комоди для спалень, шафи в передпокій – представлено абсолютно все! Залишається тільки вибирати. Заощаджений бюджет, вишуканий інтер'єр в італійському стилі – про це можна не тільки мріяти.

Розгорнути