Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Знання – сила. Доведено лекціями «ДИЗАЙН ВЕСНА 18»

Участь в конкурсі «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» ‒ це не тільки гарна нагода заявити про себе та продемонструвати вміння і професіоналізм у сфері предметного дизайну всій Україні, але й чудова можливість отримати багаж нових знань. Переконатися в цьому змогли всі конкурсанти, прослухавши курс лекцій від представників відомих компаній-виробників меблів і фурнітури.

Як було зазначено раніше, 2 і 3 вересня корисною інформацією з конкурсантами «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» ділилися компанії MERX, Whirlpool, Blum, Eskada-M, AGT plus, Меблеві Технології, REHAU та Vauth-Sagel, а ось 13-го вересня хлопці та дівчата дізналися багато нового ще й від представників Elica та Schüco.
Наприклад, ознайомившись з асортиментом продукції італійської компанії Elica, конкурсанти винесли цікаву для себе ідею про те, що унікальною кухню може зробити навіть такий її складовий елемент, як витяжка!

Теоретичні знання, підкріплені практикою, удвічи цінні, тому після презентації Elica учасників «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» чекала екскурсія по салону кухонь MERX, під час якої детально було розказано про кожну з представлених моделей витяжок.

Тема інновацій у виробництві продукції для кухонь на сьогодні одна з найактуальніших. Тому було логічним, що представник німецької компанії Schüco Оксана Льомкер також висвітили її у своїй презентації. Під час виступу вона розповіла про тренди 2017 року і на прикладах продукції Schüco показала, як та чи інша новинка (врізні в торець фасаду ручки, стелажна система SmartCube), додає кухні функціональності та краси.

Розповідаючи про продукцію Schüco, а також останні розробки інших компаній, представлених на профільних виставках, Оксана акцентувала увагу учасників на те, що наступним кроком у розвитку кухонного простору стане створення модульної кухні, і порадила їм врахувати це в роботі над конкурсними проектами.

Додавши до програми конкурсу курс лекцій, організатори «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» сподіваються, що отримані знання знадобляться учасникам не тільки в роботі над виконанням основного конкурсного завдання, але й будуть корисними в подальшій кар'єрі дизайнера.

P. S. Від імені представників усіх компаній, які брали участь в лекційних днях конкурсу «ДИЗАЙН ВЕСНА 18», ще раз бажаємо учасникам успіхів і нових перемог!

Розміщено Merx