Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Завершальний штрих ідеального ремонту – меблі

Ремонт у квартирі – справа не з легких, адже пошук, вибір і покупка матеріалів, а також сама робота, забирають багато часу! Тому очевидно, що коли він залишається позаду, ми зітхаємо з полегшенням і... дозволяємо собі розслабитися. Що правда, ненадовго. Адже невирішеним залишається ще одне важливе питання – вибір меблів.

Як ми всі розуміємо, вибирати меблі в будинок або офіс отак відразу не можна – надто багато поставлено на кін: приємна атмосфера, затишок... Краще в цій справі все ж таки заручитися порадами та допомогою дизайнера інтер'єру. Ну а якщо Ви впевнені у своїх силах на всі сто відсотків, беріться за покупку меблів самостійно. Головне, дотримуйтеся основних правил.

По-перше, підбирайте меблі, витримані не тільки в одному колірному рішенні, але й також такі, що відповідають стилю інтер'єру. В іншому випадку Ви отримаєте просто набір предметів і безлике приміщення.

По-друге, не перевантажуйте вітальню або робочий кабінет меблями. Купуйте в будинок або офіс тільки необхідне, залишаючи таким чином максимум вільного простору.

По-третє, заздалегідь розрахуйте, скільки місця буде припадати на зону відпочинку або повноцінне робоче місце. Сьогодні на ринку досить варіантів ергономічних меблів, тому підібрати підходящий буде нескладно.

По-четверте, звертайте увагу не тільки на дизайн меблів, але й також на їхню якість. Дорогий ремонт і шафи, дверцята яких скриплять, не найкраще поєднання. Тому, вибираючи той чи інший вид меблів, віддавайте перевагу перевіреним виробникам.

Де купити якісні меблі?

Вибрати та купити меблі в офіс або будинок можна у фірмових магазинах MERX. Асортимент представленої продукції задовольнить запити кожного. Тому сміливо запрошуйте дизайнера або приходьте самі та на власні очі переконаєтесь, що з меблями MERX зробити ремонт ідеальним – реально.

Розміщено Merx