Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

XIII форум MERX: про головне з перших вуст

15 жовтня в місті Лара, Туреччина, відкрив свою роботу Міжнародний форум MERX. Важлива та очікувана для компанії подія відбувається ось вже тринадцятий раз, за ​​традицією збираючи під одним дахом дилерів з усіх країн, де знаходяться салони MERX.

У рамках насиченої програми Форуму увазі учасників пропонується обговорити безліч актуальних питань, що стосуються як ринку, так і компанії MERX зокрема. Різні за своєю складовою, вони дозволять побачити картину в цілому і спільно намітити подальші кроки розвитку бренду на найближчий рік.

До речі про плани та перспективи. Як було зазначено під час однієї з бізнес-зустрічей, компанія продовжує нарощувати виробничі потужності і незабаром увазі покупців буде представлений ще ряд новинок. Наприклад, від напряму «Меблі для дому MERX». Так, колекцію меблів для житлових приміщень поповнять різні за стилем і дизайном моделі диванів, ліжок, крісел, а також серії корпусних меблів. Виконані з урахуванням актуальних модних тенденцій, вони припадуть до смаку багатьом і, таким чином, стануть прикрасою ще не одного будинку.

Корисної інформації не буває багато, тому учасникам XIII Міжнародного форуму було презентовано ще одне нововведення від MERX. Тепер на сайті компанії доступні до скачування 3d моделі різних видів меблів, що випускаються компанією. Моделі виконані в програмі 3ds max і PRO 100 і знаходяться в розділі «3D моделі» у вільному доступі.

«У повітрі літає багато цікавих ідей, – відзначають в MERX з приводу створення розділу "3D Моделі". – Далі буде ще більше. Слідкуйте за нашими новинами, і ми Вас не розчаруємо».

XIII Міжнародний форум MERX триватиме до 22 жовтня, тому попереду на учасників чекає ще чимало всього цікавого. А ось що саме, дізнаємося трохи пізніше. ;)

Розміщено Merx