Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Все про меблі для дому від MERX. Підсумки тренінгу

Для того, аби успішно продавати меблі, потрібно знати про них майже все: починаючи від технічних характеристик, і закінчуючи конкурентними перевагами. Бути в курсі останніх галузевих тенденцій і вміти грамотно застосовувати свої знання в роботі. Знаходити підхід до будь-якого клієнта та робити все залежне для того, щоб цілі, з якими він прийшов до магазину, були досягнуті, враження залишилися приємними, і результат продажу задовольняв обидві сторони. Власне про це та про багато іншого й був тренінг «Знання продукту" Меблі для дому MERX "», що пройшов з 28-го по 30-е листопада 2016 року в Києві, у ЦМ MERX.

Орієнтований на менеджерів і консультантів з продажу з усієї України, він надав учасникам прекрасну можливість не тільки ознайомитися з новими моделями напрямку, але й повністю зануритися в процес їх виробництва. На якому обладнанні, з яких матеріалів, і за допомогою яких технологій виробляється продукція компанії, можна було дізнатися на оглядовій екскурсії по Мотовілівській меблевій фабриці MERX.

Детальніше про новинки та моделі, які знаходяться в розробці, говорили ще не один раз. Говорили й про перспективи розвитку компанії на меблевих ринках України та зарубіжжя, а також про прогнози розвитку меблевих ринків у цілому та багато іншого. Інформаційно насиченими були всі дні тренінгу. І з метою підкріпити все побачене та почуте учасникам були презентовані міні-каталоги напряму «Меблі для дому», новий каталог по столам і стільцям, технічний каталог і вкладка VIP каталогу.

Не можна не відзначити й практичну складову тренінгу, яка включала в себе семінар на тему «Саморозвиток продавця, технології продажів» від бізнес-тренера Миколи Олійника. Беручи до уваги професійний розвиток продавців-консультантів, під час семінару обговорили від кого і від чого залежить розвиток продавця-консультанта, навіщо в розвитку помічники і як їх знайти, як працювати з цілями і знаходити нові можливості, і як створювати список можливостей для підвищення продажів .

Напрямок «Меблі для дому» MERX щиро дякує всім учасникам тренінгу і сподівається на довгу та плідну співпрацю.

Розміщено Merx