Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Студія кухонь MERX у Броварах: є чим здивувати

У місті Бровари відкрився новий салон кухонь MERX. Просторий і світлий, він дозволяє відвідувачам ознайомитися з продукцією компанії в комфортних умовах і, з урахуванням побаченого, зробити свій вибір.

Відмітною рисою салону є те, що для кожної моделі тут підібраний свій антураж. Такий підхід сприяє формуванню у покупців повного розуміння того, наскільки гармонійним можна зробити кухонний простір, і допомагає прийняти правильне рішення. Наприклад, для новинки цього року – кухні Urban, частина салону була оформлена в стилі лофт. Вигідно підкресливши дизайн кухні, архітектори показали, яким унікальним і самобутнім може бути інтер'єр у дусі Industrial.

Великий асортимент салону,  до якого входять моделі кухонь у сучасному та класичному стилях,  задовольнить запити будь-якого покупця. Також у виставковому залі представлені меблі для ванних кімнат, столи й стільці вітчизняного та імпортного виробництва. Незабаром експозиція салону буде доповнена гардеробною кімнатою і шафами-купе. Тому, якщо ви в пошуках гарних меблів, обов'язково приходьте в студію кухонь MERX за адресою м. Бровари, вул. Київська, 243.
 

Розміщено Merx