Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Столи та стільці фабрики Connubia. Зручно. Сучасно

У центрі меблів MERX, на 4 поверсі, з'явилася нова експозиція. До уваги відвідувачів представлено понад 10 комплектів столів і стільців у сучасному стилі, а також різноманітні меблеві дрібниці (журнальні столики, консолі та підставки) італійської фабрики Connubia*.

Створена з інноваційних матеріалів, серед яких Fenix і Ceramiche, продукція відрізняється підвищеною стійкістю до подряпин, ударів, термічним коливань, а також впливу побутових хімічних засобів і кислотних розчинників. Крім цього особливостями меблів Connubia є простота в догляді: поверхня столів не вбирає рідину, тому її досить легко чистити. Піклуючись про здоров'я клієнтів, фабрика використовує матеріали тільки високої якості, у зв'язку з чим про виділення ними шкідливих речовин не може бути й мови. Щодо тканини, яка використовується для деяких моделей стільців, то вона також відповідає всім європейським стандартам і, беручи до уваги частоту використання, свої технічні характеристики зберігає довгий час.

*Бренд відомої меблевої компанії Calligaris та її дочірньої фірми Olivo&Godeassi (O&G), Connubia був представлений цієї весни на 55-й міланській виставці Salone Internazionale del Mobile в Мілані. Асортимент фабрики досить великий, проте основну частину складають столи та стільці. Різної форми й розмірів, гармонійно поєднуючи в собі  кілька матеріалів, вони в повній мірі задовольняють запити споживачів, привносячи до їх будинків комфорт і додаючи інтер'єру оригінальності.

Розміщено Merx