Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Шафа-купе. Якій віддаєте перевагу?

Сьогодні шафи-купе можна зустріти практично в кожній оселі. Вбудовані, кутові, корпусні, радіусні – за рахунок своєї функціональної системи зберігання вони все більше витісняють звичайні одежні і, чому би не визнати, раціонально організувати вільні метри приміщення стає дещо легше.

Види та переваги шаф-купе

Відзначимо, що правильно підібрана шафа-купе дозволить вам не тільки заощадити місце в кімнаті, але й зробить її набагато кращою візуально. Тому, обговорюючи з виробником питання проектування обраної моделі, не бійтеся проявляти фантазію. Ручний розпис, фотографії, скло, дзеркало – для оформлення фасаду шафи все це підійде просто ідеально. Сміливо пропонуйте свої ідеї, і ви отримаєте дійсно унікальну річ.

Отже, розберимося, якими ж бувають шафи-купе.

Вбудована (гардеробна). Найбільш популярний вид шафи, у якій стелею, бічними та задніми стінками є стеля та стіни самої кімнати. Внутрішнє наповнення такої шафи, як, власне, і в будь-який інший моделі, може бути різним, залежно від його призначення.

 

Корпусна. Традиційна шафа-купе, у якій є власний каркас, тобто підлога, стіни та стеля. Плюс такого виду шафи в тому, що її можна переставляти, а при необхідності й перевозити. Шафа легко розбирається та монтується.

Кутова. Шафа-купе, ергономічністі якій багато хто віддає пальму першості. Основна перевага такої моделі полягає в тому, що для її розміщення підійде практично будь-який кут. За своєю формою кутова шафа-купе буває трикутною, Г-образною, а також трапецієподібною.

Радіусна. Один з різновидів кутової шафи, розсувні двері в якій рухаються по дузі. Модель характеризується високою місткістю та ергономічністю. Кількість розсувних дверей у радіусній шафі-купе може бути до трьох і більше.

Розсувна система для шаф-купе

Розсувна система є однією з тих важливих складових шафи-купе, економити на яких не варто ні в якому разі. Адже від того, наскільки якісною вона буде, залежить зручність в експлуатації та довговічність шафи в цілому. Тому, купуючи ту чи іншу модель шафи, цьому механізму приділіть якомога більше уваги.

Наприклад, у шафах-купе MERX використовуються розсувні системи італійської компанії Cinetto, яка ось вже понад 40 років спеціалізується на їх розробці та виробництві. Плавні, безшумні, такі системи, як PS10 і PS19, дійсно роблять процес використання шафи комфортним, а термін її експлуатації – максимальним.

Сьогодні знайти відповідну за розмірами, формою, кольором і матеріалами шафу-купе нескладно. Головне – мати перед собою мету. Але якщо такої все ж таки не знайдеться, потрібну шафу завжди можна зробити за індивідуальним замовленням. Наприклад, в компанії MERX. У передпокій або спальню, вітальню або дитячу – у будь-яку з кімнат, де вона повинна бути.

Розміщено Merx