Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Щасливим повинен бути кожен!

Зробити людину щасливою не так вже й складно. Досить проявити до неї увагу й сказати хоча б кілька теплих слів. Підтримати, підбадьорити, показати, що вона не самотня у цьому світі. Здавалося б, дрібниця, але для багатьох людей це дуже важливо й потрібно. Особливо для тих, у кого немає рідних, близьких, сім'ї.

Будучи соціально відповідальними, дотримуючись чітких моральних засад і принципів, компанії «Меркс-Інтеріо» та «Росанто» не забувають про це й роблять усе можливе, аби приємних миттєвостей у людей було якомога більше. Ось і 22 грудня 2016 року в рамках благодійної акції «Запроси святого Миколая» представники цих компаній з подарунками та серцевими побажаннями приїхали в гості до вихованців Дарницького дитячого будинку-інтернату та мешканців Київського пансіонату ветеранів праці.

Познайомившись ближче з повсякденним життям цих людей, перейнявшись їхніми турботами, співробітники «Меркс-Інтеріо» та «Росанто» ще більше зміцнилися в правильності своїх дій і висловлюють велику подяку всім дилерам, хто також не залишився байдужим до великих і маленьких життів. Адже щастя заслуговує кожна людина. Головне про це завжди пам'ятати.

Розміщено Merx