Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Salone del Mobile. Milano 2017: 270 тис. кв. м. креативу

Багатий на події, весняний період продовжує набирати обертів, пропонуючи до відвідування велику кількість різноманітних галузевих заходів. Форуми, виставки, воркшопи – цікаві кожен по-своєму, вони залишають після себе силу-силенну вражень, проте пальма першості серед них належить все ж таки виставці Salone del Mobile. Milano. Відома на весь світ, у цьому році вона пройшла вже в 56-й раз.

6 днів роботи, 2 тисячі експонентів, тисячі нових продуктів, більше 270 тис. м2 виставкової площі та більш 343 тис. відвідувачів з 165 країн – такими є результати виставки, якщо описувати її в числах. Вражаючі, щороку вони змінюються в більшу сторону. І це не дивно, адже починаючи з 1961 року – дати заснування виставки, Salone del Mobile. Milano намагаються відвідати всі, хто працює в сфері меблевої індустрії. За традицією, у цьому році на виставці побували й співробітники компанії MERX. Перебувши практично на всіх можливих заходах, що проходили в рамках Salone del Mobile. Milano, натхненні побаченим і почутим, в Україну вони привезли з собою безліч ідей і знань, які неодмінно стануть у нагоді в роботі, і якими готові поділитися. Наприклад, тим, які модні напрями й тенденції переважатимуть на меблевому ринку в найближчі кілька років.

Так, на пік інтер'єрної моди виходить кольорова палітра в гірчичному, деревному, синьому та насичено-зеленому тоні (від глибокого оливкового кольору до трав'янистого), і принти з листя. Також популярність набирають всілякі предмети зі шкіри. Полиці, комоди, двері, стільці, дивани, крісла – у цьому році дизайнери представили їх у всій своїй красі. Ну і звичайно, дерево. У поєднанні з мармуром, у вигляді панелей і стільниць з необробленими краями воно виглядає ну дуже чудово! Ще один тренд – це наявність в інтер'єрі рослин. Як частина декору приміщення вони все частіше використовуються в якості створення «зелених» стін, висячих садів і т. д. Еко-дизайн набирає популярністі, і це ще раз було підкреслено в рамках виставки. Популярним, як і кілька сезонів тому, залишився бетон, а також такий матеріал, як сталевий дріт. Багато виробників меблів віддали перевагу йому у підставах стільців, підстілля, виробництві люстр і декору. М'які та корпусні меблі запам'яталися своїми формами та лініями. Так, демонструючи свою майстерність, виробники м'яких меблів дивували величезними модульними диванами з глибоким посадковим місцем, а також диванами, форма яких була немов литою. У корпусних же меблях все частіше зустрічалася асиметрія, скісні лінії фасадів і полиць.

Як відзначають у компанії, цікаві рішення меблів та аксесуарів можна було зустріти майже на кожному кроці. Яскраві, неординарні, вражаючі своєю фактурою, кольором і технічними характеристиками, вони кожен раз підкреслювали те, що продукція, представлена ​​на Salone del Mobile. Milano, дійсно ексклюзивна і гідна називатися витвором меблевого мистецтва.

Розміщено Merx