Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Продуманий передпокій – затишок і комфорт з порога

Коли ми знайомимося з людиною, перше, на що звертаємо увагу, це на її одяг. Процес знайомства з новим приміщенням такий самий. З тією лише різницею, що в цьому випадку оцінка дається меблям і обстановці в цілому.

Важливу місію в будинку виконує передпокій. Свого роду візитна картка, він з порога розповість про характер господарів, їхні смаки та вподобання. Тому, вирішуючи питання меблювання передпокою, не поспішайте, ретельно продумайте кожну деталь, щоб перше враження про вас і ваш будинок завжди було правильним.

Кілька порад з облаштування передпокою

Перш ніж купувати меблі для передпокою, необхідно подбати про самоме приміщення. Адже затишок і комфорт у цій частині будинку не менш важливий, ніж у всіх інших кімнатах. Для цього особливу увагу приділіть освітленню, кольору стін і стелі.

• Стіни

У більшості випадків приміщення, яке відведено під передпокій, позбавлене вікон і, відповідно, денного світла. Тому для оформлення стін бажано вибирати світлі кольори.

• Освітлення

Багато світла не буває. Якщо немає природного освітлення, компенсувати його можна штучним. Більше ламп!

• Стеля

Візуально змінити пропорції приміщення можна за допомогою натяжних стель. Глянцеві, матові, сатинові – вибір матеріалів великий. Визначтеся, який варіант підходить саме вашому приміщенню, і сміливо беріться за справу.

Передпокої від MERX
 
Говорячи про меблі для передпокою, не можна не відзначити такі моделі виробництва компанії MERX, як Prestige та Prestige avorio. Чудові за своїм зовнішнім виглядом, приємні емоції вони будуть викликати у вас завжди. Крім цього, передпокої Prestige avorio та Prestige характеризуються хорошою місткістю, тому розмістити в шафі та тумбах можна все: і одяг, і взуття, і аксесуари. А якщо чому-небудь  не вистачить місця, цю проблему з легкістю можна вирішити за допомогою додаткових шаф-купе. Створені на ваше замовлення, вони будуть саме такими, якими ви хотіли їх бачити, і про які так мріяли.

Прагніть до комфорту, оточуйте себе красивими меблями, і тоді повернення додому після насиченого справами дня буде по-справжньому приємним!
 

Розміщено Merx