Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

ОХМАТДИТ дарує здоров'я, MERX – тепло та затишок

Меблі MERX продовжують радувати українські сім'ї своєю красою та функціональністю. Цього разу зручні крісла та дивани MERX створили теплу і затишну атмосферу в першій в Україні Сімейній кімнаті в дитячій лікарні ОХМАТДИТ у Львові. Ініціатором відкриття такої кімнати виступила благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда».

За своїм плануванням Сімейна кімната Рональда МакДональда схожа на однокімнатну квартиру, у якій є кухня, обладнана всім необхідним для приготування їжі, і затишна зона відпочинку. До речі про останню. Вибираючи меблі для цієї частини приміщення, напрям «Офісні меблі» MERX віддал перевагу диванам серії Milano і м'яким розкладним кріслам EVANS. Також частину меблів для Сімейної кімнати компанія робила за індивідуальним проектом.

Створення приміщення, де батьки та їхні діти можуть проводити час разом у комфорті та з усіма зручностями, – важливий крок у розвитку української медицини. Адже доведено, що в такій обстановці одужання проходить значно швидше. Компанія MERX рада, що стала причетною до такої значимої події, і висловлює БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» велику подяку за зроблений вибір.

Фото: rmhc.org.ua, zik.ua, zaxid.net

Розміщено Merx