Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Офісні крісла. Вибираємо. Купуємо

Офісне крісло, як і робочий стіл, предмет меблів, на якому економити не можна ні в якому разі. Адже в сидячому положенні ми проводимо далеко не одну годину, і якщо крісло буде незручним, то доведеться набагато частіше вставати, щоб розім'ятися. З одного боку, невеликі перерви потрібні, таким чином й очі відпочивають від комп'ютера, і думки нові приходять в голову. Однак якщо перерв буде більше, ніж передбачується, продуктивність від того навряд чи покращиться. Тому, вибираючи офісні крісла, віддавайте перевагу перевіреним брендам. Можливо, їх продукція буде трохи дорожча, однак і якість вище, що неодмінно оціните Ви і ваші співробітники.

Пам'ятайте про те, що офісні меблі – це частина іміджу компанії. Підбирайте їх таким чином, щоб кожен предмет був не тільки стильним, але в той же час практичним і функціональним. Колектив, партнери та клієнти повинні бачити, що комфортними умовам роботи в компанії приділяється достатньо уваги, а це означає, що з такою ж відповідальністю в ній підходять і до ведення бізнес-процесів в цілому.

Отже, маючи на меті вибрати якісні меблі для офісу, а саме, офісні крісла, перше, на що звертайте увагу, це:
- дизайн. Безперечно, крісло має гармоніювати із загальним стилем інтер'єру, але перш за все воно повинно бути комфортним: з широкою спинкою, зручними підлокітниками, наявністю газліфта для регулювання висоти посадкового місця і хрестовини з коліщатками.

- матеріал. Шкіра, екошкіра, синтетична тканина – асортимент оббивного матеріалу для крісел сьогодні широкий, що значно полегшує вибір відповідного варіанту. Так, у кожного з матеріалів свої особливості, і враховувати їх при виборі офісного крісла також необхідно. Наприклад, шкіра характеризується практичністю, високою міцністю та зносостійкістю, екошкіра відмінно циркулює повітря, а оббивка з тканини передбачає великий вибір кольорів та фактур. Знаючи ці та інші нюанси оббивних матеріалів, Ви підберете модель, яка ідеально доповнить офісний простір і, що найголовніше, зробить довге перебування на робочому місці комфортним.

- габарити. Габарити офісних крісел бувають різними. Тому, щоб уникнути скутості рухів, обов'язково заміряйте площу, відведену під робоче місце. В іншому випадку пересуватися уздовж столу, відхилятися та повертатися в кріслі буде не зовсім зручно.

- вагове навантаження. Це дуже важливий показник, нехтувати яким не можна ні в якому разі. Найчастіше допустима вага, яку може витримувати офісне крісло, становить 110-120 кг, а ось перевищення зазначеної норми призводить до передчасної поломки його механізму. Обов'язково уточнюйте у продавця цей нюанс, і тоді з експлуатацією крісла у Вас не виникне жодних проблем.

Де купити офісне крісло

Купити необхідні предмети інтер'єру для офісу сьогодні не складає великих труднощів. Численні меблеві салони пропонують широкий вибір на будь-який смак. Головне, як було зазначено вище, вибрати перевіреного виробника. У такому випадку Ви гарантовано придбаєте якісний товар. Наприклад, ті ж офісні крісла представлені в салонах MERX, а якщо Ви обмежені в часі, потрібну модель можна знайти та замовити на сайті компанії www.merx.ua.

Вдалих Вам покупок!

Розміщено Merx