Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Офісні меблі. Вибираємо та розташовуємо правильно

Оформити інтер'єр офісу з нуля, власне, як і оновити його – справа вельми клопітка. Адже потрібно не лише вибрати меблі в єдиному стилі та додати приміщенню презентабельний вигляд, але й також зробити обстановку приємною для роботи. Про те, як врахувати всі нюанси, а також на «відмінно» впоратися з поставленими завданнями, і піде мова в нашому матеріалі.

Отже, обговорюючи з дизайнером стилістику офісу і планування кожного приміщення, пам'ятайте про те, що належну увагу слід приділити таким пунктам, як меблі та її розстановка. Думаємо, Ви й самі розумієте, що офісні меблі – це одна зі складових іміджу компанії, тому грамотно «прикрашайте» нею свій офіс, починаючи вже з рецепції. При такому підході правильне уявлення про компанію у відвідувачів офісу буде формуватися майже з порога, а подальше перебування в його стінах тільки посилить перші враження.

Однак мало купити офісні меблі, нехай навіть виконану згідно останнім модним тенденціям у дизайні. Для того щоб інтер'єр став функціональним, їх потрібно грамотно розставити. Не варто в цілях економії місця розташовувати робочі місця впритул один до одного. Обов'язково враховуйте специфіку роботи співробітників і створюйте відповідні умови. У такому випадку атмосфера в кабінетах завжди буде сприятливою. Інакше кажучи, творчим людям вона буде допомагати творити, а практикам – зосереджуватися, думати й аналізувати.

Ще один момент, який грає важливу роль у створенні правильної атмосфери в офісі, це колір. Колір інтер'єру приміщень в цілому та офісних меблів зокрема. Маленька порада: визначаючись з основною палітрою, намагайтеся все ж таки витримати обстановку в корпоративних тонах, тоді отримана картинка буде в повній мірі відповідати позиціонуванню компанії. Звичайно ж, можна використовувати меблі або предмети декору незвичних форм і яскравих кольорів, але робіть це без фанатизму, інакше результат буде прямо протилежний очікуваному.

Про нюанси меблювання офісних приміщень раніше вже говорилося, але, думаємо, що в рамках даного матеріалу нагадати про них буде незайвим. Отже, якщо Ви не шанувальник класичного стилю, купуючи меблів в офіс, намагайтеся уникати масивних столів, шаф і тумб. Своїми формами вони візуально будуть тільки зменшувати простір. Вибирайте модульну систему. Для офісу в сучасному стилі вона один з найбільш підходящих варіантів і ось чому. Серії таких меблів включають в себе велику кількість елементів, що дозволяє облаштовувати приміщення будь-якого формату. Крім цього, кожен з предметів досить мобільний, а це означає, що Ви легко зможете зонувати наявну площу, а при необхідності надавати інтер'єру новий вигляд. І, що не менш важливо, такий меблевий гарнітур можна доповнювати новими складовими. Загальна стилістика при цьому порушуватися не буде, а приміщення в плані функціональності тільки виграє.

Комфортні умови для роботи персоналу, бізнес-зустрічі на високому рівні – про це мріє кожен керівник. А що потрібно для того, аби мрії стали реальністю? Не так вже й багато: заручитися підтримкою професійного дизайнера інтер'єру і знати, де шукати якісні офісні меблі. Останні, наприклад, можна знайти в салонах компанії MERX. Красиві та функціональні, тут вони представлені ​​в різних стилях і різної комплектації, що значно спростить пошуки і дозволить придбати все необхідне відразу та в одному місці. Звертайтеся. Адреси салонів MERX у Вашому місті можна дізнатися тут.

 

Розміщено Merx