Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Офісні меблі. Доглядайте за ними правильно

Бажаєте, аби офісні меблі слугували вам довго? Тоді правила догляду за ними Ви повинні знати обов'язково. Прості в застосуванні, вони неодмінно стануть у нагоді і, за умови дотримання, забезпечать меблям тривалий термін експлуатації.

Тож почнемо.

1. Температурний режим
Подовжити термін експлуатації офісних меблів нескладно. Для початку подбайте про відповідну температуру та рівень вологості. Ідеальні показники: t +15, вологість – у межах 40-65%.

Однак, погодьтеся, не кожен співробітник оцінить такі умови. Тому, з метою дотримання балансу між комфортною обстановкою для роботи і оптимальним для меблів температурним режимом, піти можна наступним шляхом:
- не розміщувати близько до меблів опалювальні прилади;
- намагатися, аби на меблі не потрапляли прямі сонячні промені;
- не допускати температури нижче 15 градусів тепла і вологості вище 65%.

Дотримуючись цих нехитрих правил, Ви вбереже меблі не тільки від тріщин, але й від деформації.

2. Полиці. Перевантажувати не можна!
У прагненні розмістити в шафі все важке, а також те, що мало використовується під час роботи, ми часом перенавантажуємо полиці настільки, що вони починають просідати. Тому невеличка порада: розподіляйте речі рівномірно, а краще за все, використовуйте для важких предметів нижні шафки. І ще один момент: купуючи офісні меблі, обов'язково поцікавтеся в продавця, яке навантаження здатні витримувати полиці та ящики в тих чи інших шафах і тумбах. Отримана інформація допоможе правильно розмістити всі необхідні речі, при цьому надовго подовживши термін експлуатації меблів.

3. Кожному предмету своє призначення
Не варто влаштовувати гонки на офісних кріслах і сподіватися, що в такому випадку вони прослужать Вам вірою та правдою кілька років. Купивши меблі в офіс, використовуйте їх згідно призначенню. У такому випадку вони будуть радувати Вас своєю красою та функціональністю дійсно довгий час.

4. Регулярне прибирання та чищення
М'які серветки, губки, замша та спеціальні засоби по догляду за меблями – ось головні помічники в прибиранні, якщо Вам не байдужий зовнішній вигляд столу або шафи. І головне, ніяких скребків і неперевіреної «хімії», інакше меблі будуть зіпсовані безповоротно.

Звертаємо увагу на те, що елементи зі скла та дерева також очищуються неабразивними полиролями, після чого ретельно протираються м'якою тканиною. А ось що стосується металевої фурнітури, то в цьому випадку миючі засоби не потрібні. Тільки сухі серветки.

Інтер'єр офісу досить часто прикрашають шкіряні меблі. Відомі своїми чудовими експлуатаційними характеристиками вони, тим не менш, також потребують догляду, який, до речі, не такий вже й складний. Так, у разі забруднення, поверхню шкіряного крісла або дивана досить протерти вологою серветкою. А для того, аби ці предмети меблів виглядали презентабельно й на далі, раз у півроку протирайте їх поверхні засобами, спеціально для цього призначеними.

5. Комплектуючі. Перевіряємо, не забуваємо
Петлі, замки, засувки – невід'ємні складові предметів офісних меблів, вони також вимагають уваги. Тому чим частіше Ви будете перевіряти їх і за необхідністю змащувати маслом, тим довше вони слугуватиме. Легко та без скрипу – саме так повинні висуватися ящики та відкриватися дверцята тумбочок і шаф, якщо доглядати за ними правильно та регулярно.

  

Підтримувати зовнішній вигляд офісних меблів у чудовому стані нескладно, потрібно всього лише дотримуватися порад щодо догляду за ними. А якщо у Вас виникнуть питання, відповіді на них Ви завжди отримаєте в салонах MERX.
 

Розміщено Merx