Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Офіс, у який не можна не закохатися

Красивий офіс – частина іміджу будь-якої компанії. А над ним, як відомо, працювати потрібно постійно. Тому, дбаючи про якість продукції, що випускається, а також про сервіс обслуговування, належну увагу не забувайте приділяти й обстановці приміщення. Адже мебльований зі смаком офіс завжди буде справляти гарне враження як на партнерів, так і на клієнтів компанії.

Театр починається з вішака, а офіс – з холу

Вибираючи меблі для офісу, обов'язково додавайте до свого списку зручні крісла або стільці, журнальні столики, дивани та диванчики. Незамінні в меблювання будь-якого холу, вони дозволять гостям офісу провести хвилини очікування зустрічі з комфортом.

Відповідні для цього моделі завжди можна знайти в салонах MERX. Беручи до уваги смаки споживачів, компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір і м'яких меблів, і супутніх їм інших предметів інтер'єру. Наприклад, меблеві ансамблі з дивана та крісел Chester і Richard. Прикрашені піковкою, з різьбленими ніжками, вони чудово будуть виглядати в холі, витриманому в стилі сlassic. Лаконічні по дизайну, позбавлені химерності дивани Braun і Style – у сучасних приміщеннях.

А для тих, хто віддає перевагу модульним меблям, підійдуть серії Labyrinth і Sitbox. Ці меблі складаються із частин, що з'єднуються між собою, тому дозволяють створювати велику кількість комбінацій, кожен раз надаючи обстановці нового виду.

Однак комфорт холу досягається не тільки завдяки м'яким меблям. Шафи для верхнього одягу також важливі в інтер'єрі даного приміщення. І не варто думати, що користуватися ними ви будете лише кілька місяців на рік. Погода часом буває такою мінливою... У зв'язку з цим доречними в холі будуть і підставки для парасольок. Оригінальні за дизайном, крім свого прямого призначення вони будуть гарно виглядати і в якості елементів декору.

Порада: підбираючи меблі в офіс, у загальному стилі намагайтеся витримати все. У тому числі й стійку рецепції. Адже, будучи ключовою фігурою всього інтер'єру приміщення, вона виконує не тільки практичну функцію, але ще й естетичну.

Сьогодні, коли питання вибору відповідної моделі не стоїть так гостро, знайти потрібний варіант нескладно. Але якщо бажаєте, щоб рецепція повністю відповідала інтер'єру на всі сто відсотків, замовте її виготовлення за індивідуальним дизайном. У такому випадку ви зможете вибрати і матеріал, і колір, і внутрішнє наповнення таких меблів.

В офісі, як і в людині, прекрасним має бути все!

Зробити красивим і зручним хол – це тільки частина роботи. Головне, витримати в єдиному настрої весь інтер'єр приміщення. У цьому випадку правильно підібрані офісні меблі допоможуть як ніколи.

Кабінет для керівника, робочі місця для персоналу – щоби ви не облаштовували, робіть це з душею. Тільки в такому випадку отриманий результат буде надихати на досягнення нових творчих вершин.

Зверніть увагу й на такий момент, як кольорове оформлення офісу. Намагайтеся витримати його в певних тонах, не перевантажуючи занадто яскравими. Так ви зможете створити обстановку, яка благотворно впливає і на самопочуття співробітників, і на їх працездатність.

Не зайвим буде додати в інтер'єр офісу живі квіти, предмети декору, ті ж картини або фотографії... У такому випадку все це буде не тільки радувати око, але й створить у приміщенні особливу атмосферу.

Варіантів зробити офіс таким, щоб він подобався і співробітникам, і гостям – безліч. Тому експериментуйте, додавайте в його інтер'єр що-небудь нове, і тоді працювати в офісі буде комфортно завжди.

Розміщено Merx