Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Новий розділ «3D моделі»: за меблями для будинку - сюди

До уваги клієнтів, дизайнерів інтер'єрів, а також всіх тих, хто цікавиться 3D графікою та полюбляє самостійно проектувати дизайн житлових приміщень. На сайті, у блоці «ІНФОРМАЦІЯ», з'явився розділ «3D моделі». У цьому розділі представлені різні моделі меблів для дому виробництва MERX, адаптовані для програм 3DsMax і PRO100

Ви запитаєте, чи потрібна попередня реєстрація для користування розділом? Відповідаємо: ні. Уся інформація знаходиться у вільному доступі, тому завантажити 3D моделі меблів не складе труднощів.

Відзначимо, що до кожної моделі, будь то стіл, стілець, комод, шафа, ТВ тумба або вітрина, додається папка з текстурами. Такий підхід значно заощадить Вам час на проектування дизайну інтер'єру квартири або будинку в потрібному стилі та дозволить внести ті чи інші правки ще до початку реалізації ідеї в життя.

На даний момент для скачування доступні наступні 3D моделі меблів MERX:
• спальні Diamond, Poema, Venezia;
• ліжка Astoria, Bolero;
• дивани Gustavio, Loran, Lounge, Modern;
• вітальня Venezia.

Розділ «3D моделі» постійно поповнюється моделями нових предметів інтер'єру, тому радимо переглядати його якомога частіше.

Важливо! Усі 3D моделі ліжок, диванів та інших предметів меблів представлені в розділі виключно для візуалізації. Колір матеріалу в 3D візуалізаторі може відрізнятися від реального кольору продукції через особливості його відображення на Вашому моніторі. Зміни можуть бути і в габаритних розмірах моделей. Тому, аби уникнути непорозумінь, усю необхідну інформацію рекомендуємо уточнювати у менеджера в салоні вашого міста.

Розміщено Merx