Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Новинки MERX на Canadian Furniture Show 2018

У кожній індустрії є своя гаряча пора. І якщо для одних компаній вона припадає на осінь, то для виробників меблів все починається набагато раніше – навесні. Саме в цей час проходять численні міжнародні виставки, взяти участь у яких намагаються все імениті бренди.

  Так, наприклад, одна з них – The Canadian Furniture Show 2018* – відбудеться 25-27 травня в Торонто, і ми раді повідомити, що компанія MERX вже підтвердила свою участь в ній. У рамках заходу компанія представить продукцію відразу трьох напрямів, тому відвідувачі Canadian Furniture Show 2018 побачать меблеві новинки MERX для кухонних просторів, а також для житлових і офісних приміщень.

 *Відзначимо, що виставка проходить у Канаді (Торонто) з 1972 року і вважається найпрестижнішою серед подібного роду заходів. Модні кольори, форми, матеріали, актуальні тенденції сезону – дізнатися на ній можна все. І ще один момент: як відзначають організатори, саме тут, на Canadian Furniture Show, і приймаються стратегічно важливі рішення для всієї канадської меблевої промисловості.

 

 

Розміщено Merx