Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

На старт! Увага! Лекція плюс завдання

4 серпня у Центрі меблів MERX, розташованому за адресою вул. Солом’янська,1, в рамках конкурсу молодих дизайнерів «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» відбулася перша лекція. Про те, як буде проходити Конкурс, чого чекають від молодих талантів члени журі, яким чином має бути виконано тестове завдання та про багато іншого учасникам «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» розповів директор напряму «Кухонні меблі» MERX, а також один з членів журі Конкурсу – Іван Філіпович.

Теорія теорією, але без практики нікуди. Тому важливі аспекти, які треба обов'язково враховувати при створенні дизайну тієї чи іншої моделі кухні, були продемонстровані на прикладах кухонь MERX, представлених у салоні.

Як і було заявлено, по закінченню лекції учасники конкурсу отримали тестове завдання, на виконання якого відводиться сімнадцять днів. 20 серпня – останній день, коли можна відправити свою роботу. Підведення підсумків відбудеться 22 серпня.

Конкурсанти, які успішно виконали тестове завдання, візьмуть участь у подальших запланованих програмою конкурсу лекціях і тематичних семінарах, які проведуть провідні представники індустрії та ринку, а також отримають вже конкурсне завдання.

P. S. Ті зареєстровані учасники, хто не зміг бути присутнім на вступній лекції, ознайомитися з нею зможуть, подивившись відео.

Розміщено Merx