Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Новинки MERX на Design. Living Tendency 2017

30 вересня в Києві завершила свою роботу міжнародна виставка Design. Living Tendency 2017. Знаковий для інтер'єрного ринку захід зібрав під одним дахом понад п'ятсот світових брендів, у числі яких свою експозицію представила і компанія MERX.

У рамках виставки MERX презентувала нову колекцію диванів, столів і стільців, продемонструвавши різноманітність асортименту, а також свої можливості у виготовленні меблів будь-якого стилю та дизайну.

Так, м'які меблі представили моделі диванів Monaco, Loran і Medison. Стильні та зручні, ці красені привернули до себе чимало уваги, підкресливши, що продукція українського виробника анітрохи не поступається за своїми якостями відомим європейським маркам.

Гідним підтвердженням цьому стали і різноманітні за дизайном столи та стільці, виконані з натуральних матеріалів, прикрашені декоративною різьбою і патиною. Разом з тим обідні гарнітури Venezia, Riviera, Donatello і Luigi стали наочним прикладом того, наскільки перетворюється інтер'єр приміщення, якщо кожен предмет меблів підібраний правильно та зі смаком.

  

Оригінально оформлений стенд MERX вигідно підкреслив особливість кожної моделі і надав гостям виставки можливість побачити новинки компанії у всій красі.

Розміщено Merx