Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

MERX на меблевому форумі KIFF 2017. Підсумки

15-18 березня 2017 року компанія MERX взяла участь у Київському міжнародному меблевому форумі KIFF 2017, у рамках якого презентувала новинки напрямів «Меблі для дому та офісу» і «Кухонні меблі». Представлені на стенді кухні Naomi, S-22, вітальня Venezia та спальня Poema створили атмосферу справжнього домашнього затишку, яка привернула сотні гостей на стенд компанії. Сформоване враження підкріплювалося ще й смачними млинцями, які готувалися на одній з кухонь компанії, новинці S-22. Улюблені багатьма, вони смажилися на очах у присутніх і були, як то кажуть, з пилу з жару. Таким чином, на прикладі просторної та функціональної, оснащеної всією необхідною побутовою технікою S-22 гостям стенду було наочно продемонстровано, яким зручним і функціональним може бути кухонний простір, обладнаний меблями в сучасному стилі. Диплом «За розробку дизайну меблів кухні "S-22" для компанії Меркс Інтеріо, ТОВ» у рамках конкурсу BEST MEBEL UA 2017 був нагороджений дизайнер компанії MERX Станіслав Май-Кувачов.

Позитивних відгуків від відвідувачів виставки удостоїлася ще одна новинка MERX – кухня Naomi. Виконана в сучасному стилі, з використанням інноваційних матеріалів, таких як нанопластік FENIX NTM TM, вона привернула увагу як своїм дизайном, так і експлуатаційними характеристиками. Гідно кухню оцінило й журі конкурсу BEST MEBEL UA 2017. Як результат, почесний диплом і перемога в номінації «Кухня 2017». Також дипломом «За розробку дизайну меблів кухні "Naomi "для компанії Меркс Інтеріо, ТОВ» була відзначена творча група напряму «Кухонні меблі» дизайнери MERX Віктор Осонський і Владислав Міхєєв.

Кухня – серце будинку, тоді як спальня – його душа. І з цим важко не погодитися, особливо, якщо це спальня Poema. Ніжна та романтична, вона зачарувала атмосферою затишку й легкості, навіваючи думки про те, яким пречудовим може бути відпочинок. Тож не дивно, що Poema була удостоєна почесного диплома в конкурсі BEST MEBEL UA 2017 «За стиль та якість», двох головних складових справжніх якісних меблів.

Ще однією перлиною виставки стала вітальня Venezia. Вишукана та витончена, вона надала експозиції настрій затишних сімейних зустрічей і святкових застіль в колі друзів і близьких.

Наповнені зустрічами та спілкуванням, чотири дні виставки пролетіли як один день. Залишивши після себе безліч яскравих спогадів, вони стали чудовим джерелом натхнення, наштовхнув на нові ідеї та виклики.

P. S. У роботі над проектами свій творчий потенціал продемонструвала команда молодих дизайнерів MERX. Такий підхід не залишився непоміченим, і ряд почесних дипломів, отриманих компанією за час виставки, поповнився ще одним: «"За плідну співпрацю" з молодими українськими дизайнерами». Успіх – справа колективна. Істина, яка підтвердилася ще раз.

Розміщено Merx