Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

MERX DAY OFFICE: про насущні питання в деталях

15 лютого 2018 року в ЦМ MERX відбулася чергова бізнес-зустріч з дилерами напряму «Офісні меблі». Як завжди, питань, які потребують обговорення, назбиралось чимало, тому поговорити учасникам «MERX DAY OFFICE» було про що. Наприклад, про підсумки роботи напряму за минулий рік, досягнення у виробництві, зміни в асортиментному ряді та інше.

До речі про асортимент. Він став ще ширшим. І поповнила ряди офісних меблів виробництва MERX нова кабінетна серія SPASE.

Відзначимо, що в день зустрічі стильна новинка вже розміщувалася в салоні, тому роздивитися її гості заходу мали змогу відразу ж після презентації.

Однак це не все, чим компанія збирається радувати своїх клієнтів у цьому році. Як повідомили представники напряму офісних меблів, у планах на 2018-й розробка оперативної серії меблів з ЛДСП і ще однієї кабінетної серії. Назва майбутньої новинки – SIDNEY, і, дивлячись на неї, ми впевнені: ті, хто шукає красиві й функціональні меблі в офіс, оцінять її обов'язково.

Від імені компанії дякуємо всім учасникам «MERX DAY OFFICE» за проявлений інтерес до заходу, сподіваємося, що наша співпраця буде й далі зміцнюватися та розвиватися.

Розміщено Merx