Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Меблі в дитячу кімнату. Вибираємо правильно

Особистий простір важливий для кожного з нас, адже час від часу перебувати наодинці з собою, читати, відпочивати та займатися улюбленими справами воліють не тільки дорослі, але й діти. Тому, облаштовуючи таке місце для себе, подбайте про те, щоб воно було і у вашої дитини. Зазвичай особистим простором для дитини є дитяча кімната, але якщо розміри житлової площі недостатньо великі, виділіть своєму чаду просто затишний куточок. Нехай він буде маленьким, головне, щоб затишним і особисто його.

При облаштуванні дитячої кімнати обов'язково прислухайтеся до побажань її майбутнього господаря або господині. Звичайно, якщо він або вона в тому віці, коли можуть їх чітко сформулювати та озвучити. :) Так Ви покажете дитині наскільки цінна її думку і разом з тим зробите дитячу такою, у якій дитині дійсно буде комфортно.

Один з важливих пунктів, який відповідає за те, аби атмосфера в кімнате була затишною, є її колірна гамма, і чим цікавіше вона буде, тим краще. Не використовуйте стандартні кліше на кшталт блакитних і рожевих стін. Усе це давно в минулому. Створюйте інтер'єр зі смаком і розвивайте його у своїх дітей. До того ж, оформляти дитячу в різній колірній гамі, наприклад, поєднуючи пастельні тони з невеликою кількістю яскравих акцентів, радять і фахівці в області психології. Це, на їхню думку, благотворно впливає на психіку дитини.

Також, вибираючи меблі в дитячу кімнату, слід враховувати характер і захоплення дитини. У результаті Ви не тільки обладнаєте її всім необхідним та правильно організуєте простір, але й зробите дитячу предметом гордості Вашого чада.

На замітку! Сьогодні актуально організовувати дитячий простір за принципом «нічого зайвого». Іншакше кажучи, в моді лаконічність, прості форми та функціональність. Не подумайте, що кімната буде виглядати незатишною. Придивіться до скандинавського стилю: оформлена таким чином, простора та сповнена світлом, вона привертає до себе відразу. До того ж її інтер'єр завжди можна доповнити оригінальними предметами декору, текстилем з гарним орнаментом, від чого кімната стане ще цікавішою та виразнішою.

Однак, якщо такий варіант Вам не підходить, пошуки можна продовжити. Широкий асортимент меблів для дитячої кімнати пропонує компанія MERX. Колекції представлені як у класичному стилі, так і в стилі модерн, і навіть в дусі провансу.

Плануючи облаштування дитячої кімнати, ми прагнемо, аби вона була красивою та комфортною одночасно. На перший погляд, немає нічого простішого: прийшов у магазин, вибрав вподобаний гарнітур і купив. Однак на ділі усе виходить трохи інакше: від різноманітності меблів голова починає йти обертом, а від ходіння в пошуках «кращого» геть забуваєш, на що, крім гарного дизайну, потрібно обов'язково звернути увагу.

Пропонуємо кілька порад, за допомогою яких підібрати відповідний Вам варіант буде набагато простіше.

 1. Вибравши вподобані по дизайну меблі, зверніть увагу на матеріали, з яких вони зроблені. Усі вони в обов'язковому порядку повинні бути екологічно чистими і сертифікованими згідно з міжнародними стандартами якості. Наприклад, якщо це не дерево, а ДСП, то не нижче класу 1Е, а лакофарбова продукція тільки на водній основі.

2. Ще один важливий момент – це безпека кожного предмета інтер'єру. Шафа, тумба, стелаж, стіл, стілець, полиці – усе повинно бути надійним і стійким, кромки та торці добре обробленими, а кути, по можливості, закругленими. Якщо кімната призначається для малюка, не зайвим буде придбати на меблі м'які накладки. У такому випадку ризик того, що маленький непосидько отримає травму, буде мінімальним.

3. Досить часто меблі для дитячої вибираються не на один рік. Тому, розглядаючи варіанти гарнітурів, не забувайте звертати увагу на їх функціональність. Інакше кажучи, чи будуть меблі відповідати потребам дитини через кілька років. Гарне рішення для дитячої це модульні меблі або меблі-трансформери, у такому випадку при необхідності модифікувати кімнату буде легко та просто.

Дитяча для дитини – це його маленький світ, і завдання батьків – зробити так, щоб улюбленому чаду в ньому було комфортно. Приходьте в салони MERX, тут Ваш син або дочка неодмінно знайдуть «кімнату», яка припаде їм до душі.

 

Розміщено Merx