Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Меблі для офісу. Якому стилю віддаєте перевагу?

Оновлюючи обстановку офісу, багато хто стикається з питанням, який стиль вибрати: перевірений часом класичний або відображаючий актуальні тренди сучасний? На єдину відповідь, як і думку, розраховувати не доводиться. Адже все залежить від сфери діяльності кожної конкретної компанії і, власне, смаків власників. Однак в одному можна бути впевненим точно: який би стиль оформлення інтер'єру ви не вибрали, головне, знати в усьому міру. У такому випадку атмосфера в приміщенні буде сприяти роботі, а інтер'єр відповідати іміджу компанії.

Для співробітників
У середньому кожен співробітник офісу проводить в ньому по вісім годин на день. А якщо того вимагають обставини, то й більше. Тому, щоб працездатність була завжди високою, а робота в радість, кожному керівнику важливо дбати не тільки про те, яким чином мотивувати персонал, але й також про комфортні умови праці. І тут не обійтися без якісних офісних меблів. 

Взяти, наприклад, серію меблів для персоналу Studio. Призначена для офісів будь-якого типу, вона дозволить створити функціональний робоче місце як для одного співробітника, так і для декількох відразу. При цьому в кожного буде особиста територія. Серія включається в себе мобільні перегородки, що досить зручно, коли працювати з колегами доводиться пліч-о-пліч.

Відзначимо, що Studio чудово підійде для тих, хто вважає за краще в оформленні інтер'єру багатогранний сучасний стиль.

Ще однією серією офісних меблів, виконаною в такому смому стилі, є Plazma 2.0. Створена італійським дизайнером Giacomo Larini, мобільна та практична, вона повною мірою відповідає всім вимогам облаштування сучасного бізнес-простору. Зона рецепції та зона відпочинку, місця для персонала, кабінет керівника, переговорна і конференц-зал – завдяки великій кількості конструкцій і елементів, серією Plazma 2.0. меблювати можна будь-яке приміщення. Обов'язково придивіться до цієї серії, можливо, це саме ті меблі для офісу, які ви шукаєте.

Для керівника
Вибираючи меблі в кабінет керівника, кількість нюансів, яку потрібно враховувати, анітрохи не менша в порівнянні з вибором меблів для персоналу. Адже, як показує практика, саме тут найчастіше відбуваються ділові зустрічі, наради, брейн-шторми. Тому варіант «стіл і кілька крісел» відпадає сам собою. А ось кабінетна система – те, що потрібно. Наприклад, така як Neapolis. Артікулярний ряд кабінетної системи Neapolis складається з безлічі компонентів, що робить можливим облаштовувати приміщення будь-якої площі, створюючи в них обстановку, що підходить як для індивідуальної роботи, так і для колективних зустрічей.

Комфортну робочу атмосферу в кабінеті керівника створить ще одна серія меблів, назва якої говорить сама за себе – Senator. Створена з високоякісних матеріалів, що поєднує в собі благородство і вишуканість форм, вона сподобається навіть самим вимогливим клієнтам. Відмінна риса серії – це декорування поверхні столів вставками з натуральної шкіри. Стильний елемент надає меблям не тільки унікальності, але й додає зручності в роботі.

Надати офісу вигляду, відповідному іміджу компанії, а також створити в приміщенні сприятливу для роботи атмосферу – справа не з легких. Але з меблями MERX вирішити її можна легко. Вибирайте салон, розташований до вас найближче, і приходьте. Тут ви знайдете все необхідне.
 

Розміщено Merx