Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Майстер-класи з безглютенової випічки від Merx HoReCa

Шановні пані та панове! Запрошуємо Вас відвідати майстер-класи, організовані компанією MERX HoReCa, які пройдуть на виставці FreeFromFood Ukraine 2017. Майстер-класи присвячені трендової безглютенової випічці. Проводитися вони будуть на обладнанні Rational, Tefcold і Sirman.

Заходи відбудуться 20-21 травня 2017 р.  за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, виставковий центр «АККО Інтернешнл».

Учасники майстер-класів:

Едуард Вінницький – пекар-професіонал з 21-річним досвідом постановки технологічного процесу на хлібозаводах і пекарнях з оптимізацією витрат і розробкою асортименту. Г-н Вінницький поділиться рецептом свого фірмового брауні, покаже, як приготувати кекси, коржики, пряники і здобне печиво з використанням сумішей Каскад (на основі рисової та кукурудзяної муки), приготує традиційні українські страви локальної кухні (вареники, хліб, пампушки з альтернативного злаку Теффи від «Дієта-Віта»), а також спече хліб з нових сумішей Бест-альтернатива.

Су-шеф готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv. Майстер-клас  з приготування безглютенової італійської піци на основі Dr. Schar/Вельд.

Асмік Гаспарян – переможниця 6-го сезону «МайстерШеф», власниця авторських спецій «Перчик», «Зелений кошик». Г-жа Гаспарян приготує 5 швидких безглютенових сніданків.

Тетяна Макарова – керівник першої в Україні компанії «100% Gluten Free», яка спеціалізується на виробництві безглютенової кондитерської продукції, яка виготовляється відповідно до стандартів Європейської безпеки виробництва. Тетяна – фанат безглютенового світу, кожен торт в її виконанні – це шедевр. Нікого не можуть залишити байдужими її пряникові будиночки, а торти – це справжній витвір мистецтва. Усі рецепти Тетяна розробляє сама.

Про виставку FreeFromFood Ukraine 2017

Мета виставки FreeFromFood Ukraine 2017 – зробити ринок здорових і спеціалізованих продуктів активним і цікавим для інвестицій.

FreeFromFood об'єднує продукти, які були створені за стандартами харчової безпеки.

У рамках виставки будуть проведені кілька конференцій: одноденна ділова, дводенна медична для споживачів, семінари для виробників і рестораторів по HACCP і ще багато іншого.

Розклад майстер-класів можна подивитися тут.

Розміщено Merx