Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Кухні-новинки компанії MERX

URBAN Y-44 SORRENTO DIAMOND NAOMI S-22

До уваги тих, хто шукає красиву та функціональну кухню для свого будинку. Асортимент кухонних меблів MERX поповнився чудовими новинками, серед яких URBAN, Y-44, SORRENTO і DIAMOND. Різні за дизайном, колірним і фактурним рішенням, вони прикрасять собою будь-який інтер'єр, зробивши його комфортним як для приготування їжі, так і для проведення дозвілля.

Оформлюєте кухню в індустріальному стилі? У такому випадку модель URBAN напевно прийде вам до смаку. Виконана в простих лаконічних формах, поєднуючи в собі такі матеріали, як дерево, скло та метал, вона органічно увіллється в обстановку, підкресливши її унікальність. Гарнітур укомплектований відкритими полицями та містким стелажем, що додає меблям візуальної легкісті, а приміщенню, у якому вона розміщується – простору.

Віддаєте перевагу мінімалізму? Придивіться до моделі Y-44. У ній немає нічого зайвого. Усе на своєму місці, зручно й продумано. Завдяки такому підходу раціонально організувати кухонний простір не складе труднощів. Відзначимо, що для фасадів Y-44 використовується акрилова плита Glaks, переваги якої полягають у тому, що вона твердіше звичайного акрилового покриття й менш вимоглива в догляді.

Ще одна новинка цього року – кухня SORRENTO. Елегантна краса цієї моделі настільки зачаровує, що достатньо одного погляду, аби зрозуміти – готувати на такій кухні буде одне задоволення. Приємний бонус цієї моделі – острівна конструкція. Виходячи з переваг, вона може бути укомплектована варильною поверхнею або використовуватися в якості столу.

Плануючи кухню своєї мрії, у своїх фантазіях ми збираємо її як пазл. Зверніть увагу на DIAMOND. Можливо, це саме той «шматочок», якого так не вистачає для цілісності вашої картини. Поєднує в собі риси традиційного неокласицизму та модерну, вона додасть інтер'єру розкоші й практичності одночасно.

Нагадаємо, що в березні цього року на Київському міжнародному меблевому форумі KIFF 2017 компанія MERX презентувала ще дві нові моделі своїх кухоньNAOMI та S-22. Створені молодими дизайнерами, вони були відзначені не тільки відвідувачами виставки, але й журі BEST MEBEL UA 2017. Так, за результатами конкурсу, NAOMI стала переможцем у номінації «Кухня 2017» і отримала почесний диплом.

NAOMI  

S-22

Розміщено Merx