Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Ліжко Onda: сон – хороший, а відпочинок – приємний

Ліжко – предмет меблів, який купується не на один рік, тому вимог до нього висуваються багато. У числі основних: якість матеріалів, гарний дизайн і, звичайно ж, зручність в експлуатації. У виробництві меблів для спальних кімнат компанія MERX враховує кожен подібний фактор, і тому пропонує клієнтам тільки найкращі варіанти. Наприклад, таку модель ліжка, як Onda.

Ліжко Onda – одне з новинок MERX. Виріб характеризується практичністю, завдяки наявності просторої ніші для білизни, легкістю користування додатковим функціоналом, за рахунок наявності газового підйомника, і такою бажаною красою. Тенденції в світі меблеві моди диктують своє, тому узголів'я ліжка зроблено високим, широким і м'яким. Така особливість моделі забезпечує додатковий комфорт і робить відпочинок по-справжньому приємним.

Особливості ліжка Onda

Основа – конструкція з дерев'яних брусків і плити ДСП. Всередині ліжка короб, який використовується і як ніша, і як елемент, що доповнює міцність конструкції. Узголів'я ліжка – вільха/фанера/ДСП з настилом з пінополіуретану.

Опори – метал.

Ліжко комплектується ламельної сіткою з натуральної деревини. Сітка піднімається за допомогою газового підйомника та відкриває доступ до ніші для постільних речей.

Уся конструкція виробу розбірна.

Габаритні розміри:
Д. – 2200 мм, Ш. – 2080 мм, В. – 1400 мм
Розмір спального місця: 2000х1600 мм.

 

Розміщено Merx