Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Ліжко Life: солодко спати не заборониш

З моменту виходу останньої новинки пройшло зовсім небагато часу, а ми вже готові представити вам наступну. Отже, черговою гордістю одного з напрямів компанії, а саме, «Меблі для дому» MERX, стало ліжко Life. Відзначимо, що з серією меблів, яка була представлена раніше, воно схоже не тільки назвою: як і його попередниця, ліжко Life також виконане в стилі модерн. Тому, якщо вибрали цей напрям для оформлення спальні, дана модель, як і колекція в цілому, доповнить її інтер'єр ідеально.

Родзинка новинки – її узголів'я. Згідно моді, воно високе та м'яке і, до того ж, оригінально оформлене. Останній нюанс особливо оцінять ті, хто вважає за краще, щоб інтер'єр спальні був лаконічним, але при цьому виглядав елегантно і стильно.

Відзначимо, що, працюючи над новою моделлю, дизайнери компанії передбачили всі нюанси, у числі яких і наявність короба для зберігання різного роду речей. Як результат, ліжко Life вийшло красиве, зручне і разом з тим функціональне.

Особливості моделі:

Основа – конструкція з дерев'яних брусків і плити ДСП. Узголів'я ліжка – ДСП з настилом з пінополіуретану.

Опори – бук.

Ліжко комплектується ламельної сіткою з натуральної деревини, яка піднімається за допомогою газового підйомника і відкриває доступ до ніші для постільних речей.

Уся конструкція виробу розбірна.

Габаритні розміри:

Д. – 1700 мм, Ш. – 2120 мм, В. – 1250 мм.
Розмір спального місця: 2000х1600 мм.

Розміщено Merx