Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Конкурс молодих дизайнерів «ДИЗАЙН ВЕСНА 2018»

Компанія MERX оголошує про проведення конкурсу «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» серед молодих дизайнерів, які спеціалізуються на створенні кухонних меблів і кухонного простору.

Мета конкурсу – надати можливість талановитим і креативним хлопцям і дівчатам заявити про себе в рамках всієї України, продемонструвавши вміння та професіоналізм у сфері предметного дизайну.

Відзначимо, що Конкурс дає можливість

- взяти участь у тематичній експозиції «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» на профільній виставці;

- публікації своєї роботи в провідних виданнях України тематики «дизайн та інтер'єр»;

- участі в PR-програмі «ДИЗАЙН ВЕСНА 18»;

- участі в тематичних семінарах з проектування кухонь;

- працювати в компанії MERX на посаді дизайнер напряму «Кухонні меблі».

Тому, якщо Вам 18-25 років, енергія б'є ключем, а ідеї з'являються одна за одною – реєструйтесь і сміливо подавайте свої роботи. Заявки приймаються з 15 травня по 25 липня 2017 року включно.

Переможці «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» отримають грошовий приз, а також цінні подарунки від партнерів конкурсу. Крім цього учасники, які зайняли 1, 2 і 3 місце, зможуть презентувати свій проект на Міжнародному меблевому форумі KIFF 2018, відвідати завод компанії Blum у м. Дорнбірн і поїхати на виставку EuroCucina 2018 у м. Мілан (учасник, який посів 1 місце). Ще один приємний момент – це висвітлення проектів переможців у тематичних виданнях «Domus Design» та «Идеи Вашего Дома».

«ДИЗАЙН ВЕСНА 18»  – це чудовий шанс як для початку кар'єри, так і для подальшого саморозвитку та самовдосконалення. Скористайтеся ним!

Партнери конкурсу «ДИЗАЙН ВЕСНА 18»: Blum, Elica, Elleci, Bosch, Whirlpool, Giusti, Scilm, Vibo, AGT plus, Eskada-M, Меблеві Технології Prostir 86, Vauth-Sagel, REHAU.

Більш детальну інформацію про конкурс, а також умови участі можна знайти на сторінці www.merx.ua/contest/.

Конкурс «ДИЗАЙН ВЕСНА 2018» приурочений до 25-річного ювілею компанії MERX.

Розміщено Merx